Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 15.00 PLN

Usługi serwisowe przy zakupie drukarki fiskalnej w DOTKOM - GRATISZestaw: System kasowy "Dotykačka Mobilna" + Drukarka fiskalna Posnet Trio

Innowacyjny zestaw kasowy składający się z tabletu kasjerskiego Dotykačka Mobilna oraz nowoczesnej drukarki fiskalnej Posnet Trio wraz z uchwytem na panel dotykowy. Obsługa Klienta nigdy nie była tak prosta, a wystawianie paragonów sprawia samą przyjemność.

System kasowy Dotykačka Mobilna

Systemy kasowe Dotykačka to nowatorskie podejście do obsługi Klienta. Charakteryzują się niezawodnością, łatwością obsługi, szybkością działania oraz ogromną liczbą praktycznych funkcji. Dotykačka świetnie sprawdza się w wielu dziedzinach prowadzonych działalności rzemieślniczych i usługowych, w tym gastronomii, hotelach oraz sklepach czy hurtowniach.

8" tablet kasjerski to doskonałe rozwiązanie dla wielu rodzajów działalności - niezależnie czy sprzedajesz towar lub przekąski na festiwalach, masz stragan, salon fryzjerski, świadczysz usługi doradztwa, naprawcze, malarskie lub też usługi innego rodzaju w swoim sklepie lub wprost u Klienta - Dotykačka MOBILNA świetnie sprawdzi się do sprzedaży, rejestrowania klientów, dostawców oraz zasobów magazynowych gdziekolwiek, gdzie tylko tego potrzebujesz.

Dotykačka gwarantuje niezawodną pracę z tysiącami pozycji produktowych, które mogą zostać posortowane do dowolnej liczby kategorii. Pozycje można przedstawiać za pomocą menu kafelkowego lub w prosty sposób wprowadzać za pomocą ceny, kodów PLU lub wykorzystać czytnik kodów kreskowych i natychmiast je w taki sposób sprzedawać. Ogromną zaletą systemów Dotykačka jest wsparcie techniczne działające przez 7 dni w tygodniu. Konsultanci pomogą rozwiązać ewentualne problemy, zarówno telefonicznie, jak i drogą on-line. Oprogramowanie systemów Dotykačka wykorzystuje połączenie z internetem, jednak sam system kasowy gotowy jest do działania również w przypadku przerw w dostępie do sieci on-line. Po wznowieniu komunikacji dane synchronizują się automatycznie.

Jednym z najpopularniejszych zastosowań Dotykački jest branża gastronomiczna. Dotykačka używana jest z powodzeniem w małych i średniej wielkości restauracjach, kawiarniach, cukierniach, winiarniach oraz innych przedsiębiorstwach gastronomicznych. Oferowany system rejestruje sprzedaż każdego dania i napoju oraz umożliwia przypisanie rachunków na zaparkowane stoły. Docenisz również funkcje takie jak happy hours, wykaz przychodów, zarządzanie magazynem i zdalny dostęp do aplikacji z dowolnego miejsca. Możesz także wykorzystać program lojalnościowy i przy pomocy kart lojalnościowych wynagrodzić gości, którzy regularnie do Ciebie wracają.

Jeżeli prowadzisz mniejszy lub średniej wielkości sklep detaliczny, niezależnie czy jest to sklep spożywczy, warzywniak, sklep odzieżowy, nocny, drogeria, czy prowadzisz hurtownię z dowolnym towarem, system kasowy Dotykačka zwiększy efektywność i ułatwi Ci prowadzenie działalności. Docenisz niezwykle łatwą pracę z paragonami, produktami i kategoriami, a także proste dodawanie nowych klientów i dostawców. Dotykačka potrafi masowo wprowadzić do magazynu tysiące pozycji i dokonywać inwentaryzacji. Dzięki swojej intuicyjności i szerokiej gamie praktycznych funkcji podniesie skuteczność Twojej działalności w oddziale, w terenie lub u Klientów.

Trzy wersje aplikacji Dotykačka:

Licencja ŁATWO (65 zł netto/m-c)Licencja KOMPLET (99 zł netto/m-c)Licencja NIEOGRANICZONA (165 zł netto/m-c)
Nieograniczona liczba pozycji Nieograniczona liczba pozycji Nieograniczona liczba pozycji
Nieograniczona liczba użytkowników Nieograniczona liczba użytkowników Nieograniczona liczba użytkowników
X Jeden mobilny kelner Nieograniczona liczba mobilnych kelnerów
Wsparcie telefoniczne i online NONSTOP Wsparcie telefoniczne i online NONSTOP Wsparcie telefoniczne i online VIP NONSTOP, preferencyjny serwis na miejscu
Bez aplikacji magazynowej Aplikacja magazynowa Aplikacja magazynowa
Rozpoczęcie działalności, mniejszy oddział Rozwój działalności, kilka oddziałów, magazyny, restauracja z ogródkiem Rozwinięta działalność, kilka oddziałów, połączone kasy, magazyny, restauracja z ogródkiem
Zestaw podstawowy ponad 50 funkcji Pełna wersja z ponad 70 funkcjami Pełna wersja z ponad 70 funkcjami plus eksport danych dla systemów księgowych

Drukarka fiskalna Posnet Trio:

Trio to drukarka fiskalna, która łączy w sobie sprawdzone, solidne rozwiązania, bogate doświadczenie, precyzję wykonania oraz funkcjonalne nowości. Urządzenie w tej wersji to propozycja dla klientów otwartych na nowe rozwiązania, ceniących niezawodne technologie w dobrej cenie. Uchwyt ma możliwość obrotu z jednej strony urządzenia na drugą. Dzięki temu Klient może samodzielnie wprowadzić swoje dane. Takie rozwiązanie to wygoda użytkowania i oszczędność miejsca na stanowisku sprzedaży.

Najważniejsze funkcje urządzenia:

  • Gniazdo multiport
  • Modułowa rozbudowa
  • Dowolna grafika na wydruku
  • Superformatka, wydruki niefiskalne
  • Wydruk kodów kreskowych i 2D

Więcej informacji: http://www.fiskalne.org/Drukarka-fiskalna-Posnet-Trio-kopia-elektronicznaPolecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij