Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 15.00 PLN

Usługi serwisowe przy zakupie drukarki fiskalnej w DOTKOM - GRATISZestaw miniPOS Bistro: Drukarka fiskalna Posnet Trio + laptop hybrydowy Lenovo Miix 300 z ekranem dotykowym + oprogramowanie Small Business (wersja Bistro)

Doskonały zestaw kasowy składający się z nowoczesnej drukarki fiskalnej Posnet Trio wraz z uchwytem na zewnętrzny ekran oraz laptopa hybrydowego (z odczepianą klawiaturą) Lenovo IdeaPad Miix 300 i systemem operacyjnym Windows 10. Dotykowy ekran urządzenia pozwala na błyskawiczną obsługę Klienta za pomocą oprogramowania Small Business.

Small Business Bistro to program firmy Symplex przeznaczony i dostosowany dla branży gastronomicznej (restauracje, bary, puby, kawiarnie, itp.). Intuicyjność i prostota programu połączona z zaawansowanymi funkcjami i rozbudowanymi możliwościami stawiają go na czele rozwiązań dla tego konkretnego segmentu biznesowego.

Uchwyt ma możliwość obrotu z jednej strony urządzenia na drugą. Dzięki temu Klient może samodzielnie wprowadzić swoje dane np. w systemie lojalnościowym. Takie rozwiązanie to wygoda użytkowania i oszczędność miejsca na stanowisku sprzedaży. Obsługa Klienta nigdy nie była tak prosta, a wystawianie paragonów sprawia samą przyjemność. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność. Jeśli jednak preferujesz klasyczne wprowadzanie danych możesz skorzystać z klawiatury stanowiącej stację dokującą urządzenia. Kasjer może obsługiwać i tak i tak, według indywidualnych preferencji.Drukarka fiskalna Posnet Trio:

Trio to drukarka fiskalna, która łączy w sobie sprawdzone, solidne rozwiązania, bogate doświadczenie, precyzję wykonania oraz funkcjonalne nowości. Urządzenie w tej wersji to propozycja dla klientów otwartych na nowe rozwiązania, ceniących niezawodne technologie w dobrej cenie.

Najważniejsze funkcje urządzenia:

Multiport

Uniwersalne gniazdo, które umożliwia podpięcie różnych modułów rozszerzenia i tym samym dodanie nowych funkcji, takich jak RS232, wielonapięciowa szuflada, czy komunikacja Bluetooth.

Modułowa rozbudowa

Konstrukcja drukarki umożliwia modułową rozbudowę. Użytkownik może od razu zdecydować się na docelowy wariant bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jej funkcjonalność np. o dodatkowe porty komunikacyjne czy uchwyt na tablet.

Dowolna grafika na wydruku

Każdy paragon i fakturę można wzbogacić dodając w nagłówku, stopce, a także w dowolnym miejscu wydruku niefiskalnego wybraną przez siebie czarno - białą grafikę. Nie ma ograniczeń co do ilości grafik, a ich wygląd można definiować przez aplikację. Jest to doskonała forma uatrakcyjnienia wydruków, a także dodatkowa powierzchnia reklamowa.

Superformatka, wydruki niefiskalne

Drukarka Trio posiada szeroką gamę formatek umożliwiających generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych o treści dostosowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika. Superformatka to możliwość drukowania kuponów rabatowych, bonów zakupowych, doładowań GSM, warunków użytkowania, promocji czy informacji z systemów lojalnościowych.

Kody kreskowe i 2D

Wydruk kodu kreskowego (code 128) z dowolną informacją ułatwia późniejsze odnalezienie transakcji w systemie. Kody dwuwymiarowe (2D) mogą być drukowane w stopce paragonu, faktury oraz w dowolnym miejscu na wydruku niefiskalnym. Mogą zawierać np. link do strony, kupony rabatowe itp.

Otwarta faktura

Drukarka umożliwia swobodne edytowanie zawartości i układu linii wydruku umieszczanych na fakturze. Dzięki temu faktura jest dokładnie taka, jakiej oczekujesz.

Port USB

Drukarka Trio w standardzie posiada kabel USB, dzięki któremu możliwe są jednoczesna komunikacja np. z komputerem lub tabletem oraz zasilanie drukarki i ładowanie akumulatora.Laptop hybrydowy (z odczepianym ekranem dotykowym) Lenovo IdeaPad Miix 300:

Najważniejsze cechy produktu:

 • Wyświetlacz wysokiej rozdzielczości o szerokim kącie widzenia,
 • Nowoczesny, szybki i wydajny procesor,
 • Przednia i tylna kamera zapewniające doskonały obraz,
 • Pięciopunktowy ekran wielodotykowy,
 • Bateria o dużej pojemności na cały dzień użytkowania,
 • System operacyjny Windows 10 Home.

 

Procesor

Komputer został wyposażony w energooszczędny 4-rdzeniowy procesor Intel Atom wyróżniający się niezwykłą płynnością pracy, możliwością błyskawicznego przeglądania sieci i generowania oszałamiającej grafiki. Najnowsze wersje procesorów z opisanej serii są mniejsze, ale równie potężne. Pracuj kiedy chcesz. Procesor w Twoim komputerze jest gotowy na wszystko.

Niesamowity wyświetlacz w technologii IPS

Laptop Lenovo Ideapad Miix 300 jest wyposażony w rewelacyjny 10-calowy wyświetlacz (1280x800) o szerokim kącie widzenia (prawie 180 stopni) z technologią IPS (In-Plane Switching), który zapewnia żywe kolory. Co więcej pięciopunktowy interfejs wielodotykowy sprawnie współpracuje z Windows10 dzięki czemu zyskujesz jeszcze bardziej precyzyjne sterowanie.

Czytnik kart MicroSD

Gniazdo Micro-SD umożliwia rozbudowę pamięci o 64GB pamięci zewnętrznej. Taka ilość miejsca wystarczy do przechowywaniawielu danych , które chcesz mieć zawsze ze sobą.

Możliwości łączności bezprzewodowej

Dzięki łączności 802.11 a/b/g/n Wi-Fi i Bluetooth® 4.0 (opcja) możesz połączyć się z siecią internetową w dowolnym miejscu.

IdeaPad Miix 300Oprogramowanie SYMPLEX Small Business BISTRO:

SMALL BUSINESS BISTRO to najnowszy program z rodziny Small Business przeznaczony i dostosowany dla branży gastronomicznej (restauracje, bary, puby, kawiarnie, itp.). Intuicyjność i prostota programu połączona z zaawansowanymi funkcjami i rozbudowanymi możliwościami stawiają go na czele rozwiązań dla tego konkretnego segmentu biznesowego.

Licencja bezterminowa!

Najważniejsze funkcje programu:

 • prosty w obsłudze, przejrzysty interfejs (czas szkolenia kelnera to ok. 15 min)
 • niewielkie wymagania systemowe, duża szybkość działania
 • praktycznie dowolna ilość zdefiniowanych kelnerów (do 9999 pozycji), dowolna liczba otwartych rachunków
 • 99 różnych sal - z definiowalnym układem stolików, przypisywanie kelnerów do określonych stolików
 • możliwość składania kilku zamówień przy jednym stoliku
 • podział istniejącego zamówienia
 • łączenie kilku zamówień lub stolików
 • możliwość przeniesienia zamówienia do innego stolika
 • możliwość przekazania stolika innemu kelnerowi
 • wyszukiwanie towarów po nazwie/kodzie
 • szybkie wystawianie rachunków (zastosowania w fast foodach)
 • wystawianie dokumentów typu faktura, WZ, RW na drukarce kuchennej lub drukarce systemowej
 • raporty kelnerskie
 • definiowanie grup towarowych
 • obsługa wielu magazynów, podgląd wartości magazynu, możliwość inwentaryzacji
 • podgląd kilku zamówień jednocześnie
Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij