Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 16.00 PLN

Usługi serwisowe przy zakupie drukarki fiskalnej w DOTKOM - GRATISZestaw miniPOS Handel: Drukarka fiskalna Posnet Trio + laptop hybrydowy Lenovo Miix 300 z ekranem dotykowym + oprogramowanie Small Business (wersja Sprzedaż)

Doskonały zestaw kasowy składający się z nowoczesnej drukarki fiskalnej Posnet Trio wraz z uchwytem na zewnętrzny ekran oraz laptopa hybrydowego (z odczepianą klawiaturą) Lenovo IdeaPad Miix 300 i systemem operacyjnym Windows 10. Dotykowy ekran urządzenia pozwala na błyskawiczną obsługę Klienta za pomocą oprogramowania Small Business.

Small Business Sprzedaż (wraz z modułem do obsługi ekranu dotykowego) przeznaczony jest do kompleksowej obsługi małych i średnich firm ze szczególnym uwzględnieniem firm handlowych posiadających urządzenia fiskalne. Mimo swej wszechstronności program jest łatwy w obsłudze, posiada przyjazną platformą komunikacji z użytkownikiem, a co najważniejsze doskonale sprawdza się w codziennej praktyce. Program wyposażony jest w szerokie możliwości raportowania, a wśród jego szczególnych cech należy wymienić dużą elastyczność pozwalającą na dostosowanie programu do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Uchwyt ma możliwość obrotu z jednej strony urządzenia na drugą. Dzięki temu Klient może samodzielnie wprowadzić swoje dane np. w systemie lojalnościowym. Takie rozwiązanie to wygoda użytkowania i oszczędność miejsca na stanowisku sprzedaży. Obsługa Klienta nigdy nie była tak prosta, a wystawianie paragonów sprawia samą przyjemność. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność. Jeśli jednak preferujesz klasyczne wprowadzanie danych możesz skorzystać z klawiatury stanowiącej stację dokującą urządzenia. Kasjer może obsługiwać i tak i tak, według indywidualnych preferencji.Drukarka fiskalna Posnet Trio:

Trio to drukarka fiskalna, która łączy w sobie sprawdzone, solidne rozwiązania, bogate doświadczenie, precyzję wykonania oraz funkcjonalne nowości. Urządzenie w tej wersji to propozycja dla klientów otwartych na nowe rozwiązania, ceniących niezawodne technologie w dobrej cenie.

Najważniejsze funkcje urządzenia:

Multiport

Uniwersalne gniazdo, które umożliwia podpięcie różnych modułów rozszerzenia i tym samym dodanie nowych funkcji, takich jak RS232, wielonapięciowa szuflada, czy komunikacja Bluetooth.

Modułowa rozbudowa

Konstrukcja drukarki umożliwia modułową rozbudowę. Użytkownik może od razu zdecydować się na docelowy wariant bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jej funkcjonalność np. o dodatkowe porty komunikacyjne czy uchwyt na tablet.

Dowolna grafika na wydruku

Każdy paragon i fakturę można wzbogacić dodając w nagłówku, stopce, a także w dowolnym miejscu wydruku niefiskalnego wybraną przez siebie czarno - białą grafikę. Nie ma ograniczeń co do ilości grafik, a ich wygląd można definiować przez aplikację. Jest to doskonała forma uatrakcyjnienia wydruków, a także dodatkowa powierzchnia reklamowa.

Superformatka, wydruki niefiskalne

Drukarka Trio posiada szeroką gamę formatek umożliwiających generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych o treści dostosowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika. Superformatka to możliwość drukowania kuponów rabatowych, bonów zakupowych, doładowań GSM, warunków użytkowania, promocji czy informacji z systemów lojalnościowych.

Kody kreskowe i 2D

Wydruk kodu kreskowego (code 128) z dowolną informacją ułatwia późniejsze odnalezienie transakcji w systemie. Kody dwuwymiarowe (2D) mogą być drukowane w stopce paragonu, faktury oraz w dowolnym miejscu na wydruku niefiskalnym. Mogą zawierać np. link do strony, kupony rabatowe itp.

Otwarta faktura

Drukarka umożliwia swobodne edytowanie zawartości i układu linii wydruku umieszczanych na fakturze. Dzięki temu faktura jest dokładnie taka, jakiej oczekujesz.

Port USB

Drukarka Trio w standardzie posiada kabel USB, dzięki któremu możliwe są jednoczesna komunikacja np. z komputerem lub tabletem oraz zasilanie drukarki i ładowanie akumulatora.Laptop hybrydowy (z odczepianym ekranem dotykowym) Lenovo IdeaPad Miix 300:

Najważniejsze cechy produktu:

 • Wyświetlacz wysokiej rozdzielczości o szerokim kącie widzenia,
 • Nowoczesny, szybki i wydajny procesor,
 • Przednia i tylna kamera zapewniające doskonały obraz,
 • Pięciopunktowy ekran wielodotykowy,
 • Bateria o dużej pojemności na cały dzień użytkowania,
 • System operacyjny Windows 10 Home.

 

Procesor

Komputer został wyposażony w energooszczędny 4-rdzeniowy procesor Intel Atom wyróżniający się niezwykłą płynnością pracy, możliwością błyskawicznego przeglądania sieci i generowania oszałamiającej grafiki. Najnowsze wersje procesorów z opisanej serii są mniejsze, ale równie potężne. Pracuj kiedy chcesz. Procesor w Twoim komputerze jest gotowy na wszystko.

Niesamowity wyświetlacz w technologii IPS

Laptop Lenovo Ideapad Miix 300 jest wyposażony w rewelacyjny 10-calowy wyświetlacz (1280x800) o szerokim kącie widzenia (prawie 180 stopni) z technologią IPS (In-Plane Switching), który zapewnia żywe kolory. Co więcej pięciopunktowy interfejs wielodotykowy sprawnie współpracuje z Windows10 dzięki czemu zyskujesz jeszcze bardziej precyzyjne sterowanie.

Czytnik kart MicroSD

Gniazdo Micro-SD umożliwia rozbudowę pamięci o 64GB pamięci zewnętrznej. Taka ilość miejsca wystarczy do przechowywaniawielu danych , które chcesz mieć zawsze ze sobą.

Możliwości łączności bezprzewodowej

Dzięki łączności 802.11 a/b/g/n Wi-Fi i Bluetooth® 4.0 (opcja) możesz połączyć się z siecią internetową w dowolnym miejscu.

IdeaPad Miix 300Oprogramowanie SYMPLEX Small Business Sprzedaż (+ moduł ekran dotykowy):

Licencja bezterminowa!

Najważniejsze funkcje programu:

 • Prowadzenie sprzedaży w różnych formach (faktury w obrocie krajowym i zagranicznym, paragony, WZ, sprzedaż bezrachunkowa, noty obciążeniowe, umowy stałe, raporty z kas fiskalnych, zamówienia od odbiorców). Wystawianie dokumentów sprzedaży w cenach netto i brutto. Możliwość pracy w opcji szybkiego wystawiania paragonów.
 • Wprowadzanie zakupów wg dokumentów w cenach netto i brutto (faktury w obrocie krajowym i zagranicznym, faktury rolnicze, PZ, zamówienia)
 • Rejestr kontrahentów z podziałem na firmy i osoby fizyczne z bieżącym saldem transakcji i płatności.
 • Możliwość obsługi systemów rabatowych i lojalnościowych z transakcjami pre-paid włącznie.
 • Gospodarka magazynowa z możliwościa prowadzenia do 100 magazynów, rozszerzona o produkcję (przychody i rozchody wewnętrzne, receptury), przesunięcia międzymagazynowe i filialne.
 • Prowadzenie do 20 kas firmy z rejestrem wpłat i wypłat kasowych (wystawianie KP, KW).
 • Prowadzenie do 20 banków firmy z rejestrem wpłat i wypłat na konta bankowe, wystawianie poleceń przelewów i przekazów bankowych, wczytywanie przelewów z pliku i eksport przelewów do systemów bankowych.
 • Wykaz dłużników i wierzycieli wraz ze szczegółowymi rozliczeniami.
 • Raporty o szerokim zakresie analizy: ze sprzedaży, zakupów, kasowe, magazynowe, z produkcji, techniczne i inne.
 • Sporządzenie ewidencji VAT.
 • Inwentaryzacja - protokół różnic, spis towarów z dodatkową możliwością wyszczególnienia dostaw, z jakich pochodzą towary, oraz inne ujęcia danych o towarach.
 • Współpraca z wszystkimi dostępnymi drukarkami fiskalnymi a także z drukarkami zwykłymi, drukarkami etykiet, drukarkami kuchennymi.
 • Współpraca ze skanerami kodów kreskowych z możliwością definiowania kodów wagowych.
 • Obsługa sprawdzarek cen, wag kalkulacyjnych, inwentaryzatorów, i innych urządzeń.
 • Możliwość samodzielnego tworzenia wzorów dokumentów, (faktury, rachunku, z dodaniem logo firmy itp.) drukowanie polskich znaków na dowolnej drukarce obecnej na naszym rynku, drukowanie kodów kreskowych.
 • Export i import danych w bardzo szerokim zakresie: do i z innych programów, formatu DBF, TXT, EDI, uniwersalnego, urządzeń mobilnych i eksport do sklepu internetowego.
 • Dostosowanie dostępu do danych i uprawnień do zakresu pracy osób obsługujących.
 • Możliwość użycia różnych funkcji, narzędzi i raportów serwisowych.
Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij