Wczytuję dane...

Wagi sklepowe

Przejdź do podkategorii

Podział wag:

  • wagi kalkulacyjne - wagi przeliczające ("przekalkulowują") wagę danego towaru na cenę według ustalonej stawki. Wagi kalkulacyjne są szeroko stosowane w sprzedaży detalicznej i hurtowej. Są nieodzownym elementem branży spożywczej.
  • wagi etykietujące - są szeroko stosowane w spożywce. Waga produktu jest przeliczana na cenę według ustalonej (zaprogramowanej) stawki. Uzyskane dane są drukowane (wraz z kodem kreskowych) na samoprzylepnych etykietach. W niektórych wagach istnieje możliwość podpięcia do sieci co umożliwia zaprogramowanie wagi przez zewnętrzny system zarządzania sprzedażą.
  • wagi pomostowe - przemysłowe wagi z możliwością ważenia nawet do 300kg (w kilku zakresach). Bogate możliwości jakie dają wagi pomostowe (funkcje, np. TARA, ZERO, HOLD, liczenie sztuk, wytrzymałość i solidność wykonania) sprawiają, że znajdują one zastosowanie w wielu różnych branżach.
  • wagi proste - wagi sklepowe spełniające wszelkie wymogi potrzebne do sprzedaży ważonych towarów (homologacja). Zależnie od modelu znajdą tu Państwo wagi wodoodporne, z możliwością liczenia sztuk, funkcjami, itp. Zasilanie sieciowe lub bateryjne.
  • wagi liczące - wagi przemysłowe z dużą dokładnością ważenia, ale co ważniejsze, z możliwością liczenia sztuk na podstawie zdefiniowanego wzoru wagowego
  • Wagi paletowe - wagi przemysłowe z możliwością ważenia towarów umieszczonych na paletach o ciężarze do 1,5 tony. Czytelny wyświetlacz oraz limity wagowe, a także możliwość podłączenia wagi do komputera to niektóre z atutów poszczególnych wag.
  • Wagi precyzyjne - wagi przemysłowe z bardzo dużą rozdzielczością ważenia (nawet do 1/60.000 - zależnie od modelu). Szczególnie polecane dla farmaceutów i jubilerów.

Wagi elektroniczne ( wagi sklepowe, wagi magazynowe ) - profesjonalne wagi najlepszych producentów. Przedstawione wagi elektroniczne są najwyższej jakości i spełniają surowe normy. Wszystkie wagi będące wagami sklepowymi posiadają ważną legalizację i spełniają wymagania stawiane przez polskie prawo.

Wagi elektroniczne z poszerzonymi funkcjami takimi jak np. liczenie sztuk, limity wagowe z sygnalizacją dźwiękową, wielozakresowość, znacznie ułatwiają i przyspieszają pracę. W ofercie znajdą Państwo profesjonalne wagi sklepowe oraz wagi przemysłowe przystosowane do dużych obciążeń. Wieloletnia współpraca z producentem wag, międzynarodową firmą CAS, owocuje zaufaniem i umożliwia nam oferowanie Państwu licznych nowości w bardzo korzystnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której obok typowych, prostych wag sklepowych znajdują się profesjonalne wagi kalkulacyjne, wagi etykietujące, a także przemysłowe wagi wiszące czy paletowe. Wagi przemysłowe, zaleznie od modelu i przeznaczenia, posiadają zakres ważenia do kilku ton, zachowując dużą dokładność ważenia.

Podkategorie

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij