Wczytuję dane...
Najwyższa jakość urządzeń i usług

Tak wielu Klientów nie może się mylić - DOTKOM z Tychów to solidna firma. Zaufało nam już ponad 5000 firm z całej Polski.

To co nas wyróżnia do dbałość o najwyższą jakość oferowanych usług oraz urządzeń. Jak to robimy? Zawsze rozmawiamy z Klientem o potrzebach Jego firmy - wybieramy urządzenie najbardziej dopasowane do wymagań biznesu jaki Klient prowadzi. Rzetelnie informujemy o zaletach i wadach wskazanego urządzenia. Wszystko po to, aby Państwo otrzymali sprzęt zgodny z Waszymi możliwościami (finansowymi, logistycznymi, funkcjonalnymi) i wymaganiami.

Skąd wiemy, że mamy rację w naszych wyborach?

Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Ilość wdrożeń jakie przeprowadzili nasi Serwisanci jest ogromna. Mimo to cały czas poszerzamy naszą wiedzę. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z innymi dystrybutorami i producentami oferowanych przez nas urządzeń. Mamy pewność, że to co mamy Państwu do zaoferowania to najwyższa jakość naszych usług i oferowanych urządzeń.

Serwis gratis dla zakupionych urządzeń fiskalnych Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 1000zł Szybka konfiguracja i wdrożenie

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij