Wczytuję dane...
Darmowy serwis - informacje

Przy zakupie urządzenia fiskalnego zapewniamy DARMOWY SERWIS wdrożeniowy - usługi związane z przygotowaniem urządzenia fiskalnego (kasy bądź drukarki fiskalnej) do pracy wśród których możemy wymienić:

  • fiskalizację kasy bądź drukarki fiskalnej,
  • zaprogramowanie danych nagłówka (drukowanych na każdym paragonie),
  • zaprogramowanie do 10 towarów wg Państwa sugestii (nie dotyczy drukarek fiskalnych, w których nie programuje się towarów tylko przekazuje sie je z programu handlowego),
  • konfigurację drukarki fiskalnej,
  • szkolenie z obsługi zakupionego urządzenia - poruszana tematyka dotyczy ogólnych zasad funkcjonowania urządzenia, prowadzenia sprzedaży na kasie fiskalnej, generowania obowiązkowych raportów (raport dobowy, raport miesięczny).

Przy zakupie kasy bądź drukarki fiskalnej informujemy o Państwa obowiązkach (zwiazanych z uruchomieniem sprzedaży na urządzeniu fiskalnym) wobec urzędu skarbowego, przygotowujemy wymagane przez urząd skarbowy dokumenty oraz pomagamy uzyskać zwrot kosztów poniesionych przy zakupie urządzenia fiskalnego (dotyczy to zakupu i wdrożenia pierwszych urządzeń fiskalnych).

Zastrzegamy jednak, że niektóre z urządzeń mogą nie byc objęte darmowymi usługami serwisowymi. Dotyczy to jednak sporadycznych pozycji z naszego asortymentu, a zdecydowana większość urządzeń fiskalnych (do 99%) posiada darmowy serwis wdrożeniowy w pakiecie. Każda kasa fiskalna lub drukarka fiskalna na stronie z kartą produktu zawiera jasą i klarowną informację o tym, jakie usługi wdrożeniowe oferujemy w cenie zakupu urządzenia.

Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 1000zł Najwyższa jakość Szybka konfiguracja i wdrożenie

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij