Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 16.00 PLN

Pakowarka próżniowa IINTER COM Premium 350A

Produkt powystawowy - oryginalne folie zabezpieczające

Pakowarka Premium 350A jest przeznaczona jest do próżniowego pakowania produktów spożywczych i przemysłowych. Produkt doskonale sprawdzi się w przypadku zastosowań domowych i w sklepach, gdzie przy jednorazowym pakowaniu kilku - kilkunastu produktów, wybór pakowarki bezkomorowej będzie wystarczający. Również w przypadku konieczności pakowania produktów o podłużnym kształcie (np. wędzonych ryb), większą swobodę działania zapewni pakowarka bezkomorowa (brak ograniczeń wielkości - możliwość stosowania folii w rękawie).

Solidna konstrukcja ze stali nierdzewnej i cyfrowy panel sterowania z wyborem cyklu roboczego „ręczny / automatyczny” sprawiają, że ta seria jest bardzo udanym rozwiązaniem dla detalicznej dystrybucji żywności

Do pakowania przy użyciu pakowarki Premium 350A należy używać opakowań wykonanych z tłoczonej folii barierowej w postaci woreczków lub rękawa w rolkach.
Urządzenie nie jest przeznaczone do pakowania produktów w postaci płynnej.

Pakowanie próżniowe zapewnia zachowanie własności smakowych oraz odżywczych pakowanych produktów.
Okres przechowywania ulega przedłużeniu, zależnie od rodzaju produktu. Wydłużenie czasu przechowywana może być dwu, trzy, a nawet pięciokrotne, pod warunkiem zachowania wymaganych warunków przechowywania.

Pakowarka

 • Ilość listw zgrzewających: 

  1

 • Model: 

  Premium 350A

 • Pobór mocy [W]: 

  120W, Tryb pracy: AB 1cykl/min

 • Wymiary listwy zgrzewającej (WxD) [mm]: 

  370x20

 • Wymiary pakowarki (WxDxH) [mm]: 

  370x260x130

 • Zasilanie: 

  230 V/50-60 Hz

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij