Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: CAS

Pakowarka próżniowa CAS CVP-100

Produkt wyprzedażowy - może posiadać minimalne zarysowania

Bezkomorowa, zewnętrzna, próżniowa pakowarka, za pomocą której można zabezpieczyć, zapakować produkty spożywcze oraz artykuły przemysłowe. Produkty spożywcze pakowane próżniowo dłużej utrzymują świeżość oraz są bardziej odporne na warunki zewnętrzne (wilgoć, ryzyko uszkodzeń mechanicznych, owady, pył, grzyby, woda, itp). Pakowarka CAS CVP-100 polecana jest do użytku w sklepach, barach, restauracjach, fast-food'ach, itp. Idealnie nadaje się do zabezpieczenia żywności podczas transportu. Szybkość, skuteczność, prostota obsługi oraz niewielkie rozmiary wpływają na mobilność tego urządzenia.

Zastosowana technika bezkomorowego pakowania próżniowego polega na wypompowaniu z woreczka, będącego opakowaniem produktu, powietrza (wytworzenie próżni) oraz zamknięciu go poprzez zgrzanie. W czasie pakowania zgrzewarka CVP 100 tworzy zgrzew na zewnątrz opakowania. Dzięki takiemu sposobowi pakowania samo urządzenie nie ogranicza nam wielkości pakowanego przedmiotu - tworzy jedynie zgrzew. Możliwe jest własnoręczne tworzenie opakowań o różnych gabarytach z tzw. "rękawa" z folii.

Zestaw nie zawiera folii do pakowania.

Uwaga: Do pakowania produktów należy stosować woreczki wykonane z moletowanej foli barierowej PAPE, przeznaczone do bezkomorowego pakowania próżniowego.Ważne - należy pamiętać, że w przypadku artykułów spożywczych stosowana folia musi posiadać atest dopuszczający bezpośredni kontakt z tłuszczami spożywczymi i z żywnością

Pakowarka

 • Ilość listw zgrzewających: 

  1

 • Model: 

  CVP-100

 • Pobór mocy [W]: 

  120W,

 • Wymiary listwy zgrzewającej (WxD) [mm]: 

  280mm

 • Wymiary opakowania [mm]: 

  420x210x120

 • Wymiary pakowarki (WxDxH) [mm]: 

  380x160x70

 • Zasilanie: 

  230V, 50-60Hz

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij