Wczytuję dane...

Dotykačka - innowacyjne systemy kasowe

Nowość w ofercie! Systemy kasowe Dotykačka to nowatorskie podejście do obsługi Klienta. Charakteryzują się niezawodnością, łatwością obsługi, szybkością działania oraz ogromną liczbą praktycznych funkcji. Dotykačka świetnie sprawdza się w wielu dziedzinach prowadzonych działalności rzemieślniczych i usługowych, w tym gastronomii, hotelach oraz sklepach czy hurtowniach. Oferowane zestawy łączą w sobie funkcjonalność dotykowego panelu z dedykowanym oprogramowaniem oraz zewnętrznej drukarki fiskalnej.

Trzon systemu stanowi panel dotykowy występujący w trzech wersjach:

  • Dotykačka MOBILNA - 8" tablet kasjerski z drukarką fiskalną doskonały dla wielu rodzajów działalności - niezależnie czy sprzedajesz towar lub przekąski na festiwalach, masz stragan, salon fryzjerski, świadczysz usługi doradztwa, naprawcze, malarskie lub też usługi innego rodzaju w swoim sklepie lub wprost u Klienta - Dotykačka MOBILNA świetnie sprawdzi się do sprzedaży, rejestrowania klientów, dostawców oraz zasobów magazynowych gdziekolwiek, gdzie tylko tego potrzebujesz.
  • Dotykačka UNIWERSALNA - 14" terminal dotykowy ze stojakiem VESA i drukarką fiskalną - niezawodny system kasowy nie tylko dla firm gastronomicznych, który umożliwi Ci prostą rejestrację magazynu, zamówień do kuchni i na bar oraz drukowanie paragonów kasowych dla Klientów. Idealnie nadaje się także do sklepu, sklepów nocnych lub hotelów. W dowolnym momencie może zostać rozbudowana o dodatkową drukarkę do kuchni lub czytnik chipów dla obsługi.
  • Dotykačka KOMPLETNA - 14" terminal dotykowy ze stojakiem VESA, drukarką fiskalną, czytnikiem kodów kreskowych oraz szufladą kasową - kompletny zestaw dla każdej firmy z branży gastronomicznej czy hotelarskiej, a także sklepów, np. sklepu spożywczego, sklep nocnego, drogerii, butiku z odzieżą, sklepu zoologiczny, sklepu z winem, ale także dla przedsiębiorców z wieloma oddziałami i tysiącem pozycji w magazynie. W pełni działający zestaw natychmiast podniesie skuteczność Twojej sprzedaży dzięki czytnikowi kodów kreskowych i prostemu połączeniu z drukarką paragonów kasowych. W dowolnym momencie można dodać kolejne urządzenie i centralnie zarządzać nawet całą sieć sklepów za pośrednictwem zarządzania zdalnego i aplikacji magazynowej.

Dodatkowo, zestaw może współpracować z licznymi elementami wyposażenia dodatkowego jak wagi, terminale płatnicze, czytniki kodów kreskowych czy szuflady kasowe. Nasi specjaliści pomogą dobrać zestaw oraz urządzenia najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb.

Dotykačka gwarantuje niezawodną pracę z tysiącami pozycji produktowych, które mogą zostać posortowane do dowolnej liczby kategorii. Pozycje można przedstawiać za pomocą menu kafelkowego lub w prosty sposób wprowadzać za pomocą ceny, kodów PLU lub wykorzystać czytnik kodów kreskowych i natychmiast je w taki sposób sprzedawać. Ogromną zaletą systemów Dotykačka jest wsparcie techniczne działające przez 7 dni w tygodniu. Konsultanci pomogą rozwiązać ewentualne problemy, zarówno telefonicznie, jak i drogą on-line. Oprogramowanie systemów Dotykačka wykorzystuje połączenie z internetem, jednak sam system kasowy gotowy jest do działania również w przypadku przerw w dostępie do sieci on-line. Po wznowieniu komunikacji dane synchronizują się automatycznie.

Jednym z najpopularniejszych zastosowań Dotykački jest branża gastronomiczna. Dotykačka używana jest z powodzeniem w małych i średniej wielkości restauracjach, kawiarniach, cukierniach, winiarniach oraz innych przedsiębiorstwach gastronomicznych. Oferowany system rejestruje sprzedaż każdego dania i napoju oraz umożliwia przypisanie rachunków na zaparkowane stoły. Docenisz również funkcje takie jak happy hours, wykaz przychodów, zarządzanie magazynem i zdalny dostęp do aplikacji z dowolnego miejsca. Możesz także wykorzystać program lojalnościowy i przy pomocy kart lojalnościowych wynagrodzić gości, którzy regularnie do Ciebie wracają.

Jeżeli prowadzisz mniejszy lub średniej wielkości sklep detaliczny, niezależnie czy jest to sklep spożywczy, warzywniak, sklep odzieżowy, nocny, drogeria, czy prowadzisz hurtownię z dowolnym towarem, system kasowy Dotykačka zwiększy efektywność i ułatwi Ci prowadzenie działalności . Docenisz niezwykle łatwą pracę z paragonami, produktami i kategoriami, a także proste dodawanie nowych klientów i dostawców. Dotykačka potrafi masowo wprowadzić do magazynu tysiące pozycji i dokonywać inwentaryzacji. Dzięki swojej intuicyjności i szerokiej gamie praktycznych funkcji podniesie skuteczność Twojej działalności w oddziale, w terenie lub u Klientów.

Niskie koszty zakupu oraz opłat miesięcznych, duża liczba dodatkowych funkcji, dzięki którym możesz uzyskać dostęp do wszystkich potrzebnych Ci narzędzi, w tym do wsparcia technicznego nonstop, uczyniła Dotykačkę jednym z najatrakcyjniejszych systemów kasowych na rynku.

Zobacz prezentację video:

Napisz lub zadzwoń by dowiedzieć się więcej o zestawach kasowych Dotykačka:

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij