Wczytuję dane...

Narodowa Loteria Paragonowa - wyniki

Narodowa Loteria Paragonowa - wyniki

Wczoraj miało miejsce pierwsze losowanie w Narodowej Loterii Paragonowej.
Zostały rozlosowane nastepujące nagrody:

1. Samochód Opel Astra - wygrywające zgłoszenie: AFP821JULTX

2. iPad Air 2 - 2 szt. - wygrywające zgłoszenia: A9TEAYIJKER i A4Y70MN4L8A


Patrząc na ilość zarejestrowanych w systemie paragonów (około 17 milionów) można mówić o wielkim sukcesie tego rodzaju promocji pobierania paragonów. Polacy w październiku rejestrowali około 23 000 paragonów na godzinę co daje 0,5 mln dziennie. W ostatnim dniu października zostało zarejestrowane 2,3 mln paragonów. Przypominamy, że aby zarejestrować paragon w systemie loterii musi on opiewać na kwotę co najmniej 10 złotych, aby odebrać nagrodę trzeba posiadać zwycięzki paragon oraz być osobą pełnoletnią.

Narodowa Loteria Paragonowa potrwa do końca września 2016. Zaplanowane są liczne losowania (następne już 27. listopada). Warto pamiętać, że zwycięzca zgodnie z zapewnieniami Ministerstwa Finansów nie musi płacić podatku od wygranej ani wystawiać rocznej deklaracji o zryczałtowanym podatku dochodowym PIT-8AR.

Przypominamy cel Narodowej Loterii Paragonowej (akcji edukacyjnej Ministerstwa Finansów): "uświadomienie Polakom jak ważna jest ich rola w kształtowaniu uczciwego obrotu gospodarczego”. Jak podkreśla Ministerstwo Finansów - biorąc paragon wspieramy uczciwych przedsiębiorców i uczciwą konkurencję między nimi.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij