Wczytuję dane...

Serwis kas fiskanych

Serwis kas fiskanych

Serwis kasy fiskalnej - informacje

Kasy fiskalne podlegają specyficznym zasadom ściśle określonym przez prawo. Do obowiązków właściciela kasy fiskalnej należą: naniesienie numeru ewidencyjnego kasy fiskalnej na jej obudowę w sposób trwały, przechowywanie książeczki serwisowej przy kasie fiskalnej, rejestrowanie każdej sprzedaży, wydawanie paragonów niezwłocznie po dokonaniu zakupu przez Klienta, generowanie raportów dobowych i miesięcznych, terminowe wykonywanie przeglądów technicznych (przez autoryzowany serwis), odczyt kasy fiskalnej (przy zamknięciu działalności gospodarczej lub przy zapełnieniu pamięci fiskalnej).

Wybór kasy fiskalnej to także wybór serwisu, który będzie Państwa obsługiwał. Razem z urządzeniem fiskalnym otrzymują Państwo książeczkę serwisową, do której będą zapisywane wszelkie interwencje serwisu. Serwis kas fiskalnych odpowiedzialny jest za przygotowanie urządzenia do pracy fiskalnej, jego uruchomienie w trybie fiskalnym, wykonywanie przeglądów technicznych (dbanie o dochowanie terminu przeglądu technicznego jest obowiązkiem właściciela kasy fiskalnej - z naszej strony dokładamy pełnych starań, aby termin obowiązkowego przeglądu (czyli raz na 2 lata) nie był przekraczany - staramy się informować o zbliżającym się terminie lub oferujemy tańszy tryb roczny przeglądów - zobacz: przegląd kasy fiskalnej).

Obowiązkiem serwisu urządzeń fiskalnych jest także możliwie jak najszybsze usunięcie usterki, jeśli taka wystąpi, poinformowanie o kosztach naprawy oraz o szczegółach zaistniałej awarii.

 

Serwisowanie kasy fiskalnej - koszty

Zakup kasy fiskalnej wiąże się z licznymi usługami, jakie musi wykonać autoryzowany serwis. Nie pobieramy opłat za ich wykonanie. Przy zakupie kasy bądź drukarki fiskalnej płacą Państwo tylko za urządzenie. Pozostałe elementy otrzymują Państwo GRATIS. Szczegółowy cennik usług wykonywanych przez serwis przy kasie fiskalnej wyglada nastepująco (ceny brutto):

  1. koszt zakupu kasy fiskalnej - wszystkie ceny podane na stronie są cenami brutto
  2. koszt fiskalizacji kasy fiskalnej - GRATIS
  3. koszt programowania nagłówka - GRATIS
  4. koszt programowania 10 towarów - GRATIS
  5. szkolenie z obsługi kasy fiskalnej - GRATIS (szkolenie tylko przy odbiorze osobistym lub przy instalacji kasy w siedzibie Waszej firmy)
  6. przygotowanie dokumentów do urzędu skarbowego - GRATIS
  7. przegląd techniczny - tryb roczny 80zł, tryb 2-letni 200zł
  8. dojazd - na terenie Tychów - GRATIS, na terenie Śląska 50zł (powyżej 25 km - prosimy o kontakt)
  9. odczyt kasy fiskalnej - 250zł

 

Czy mogę zmienić serwis?

W każdej chwili można przenieść się z jednego serwisu do drugiego. Z dumą pragniemy podkreślić, że przez ostatnie 3 lata przeszło do nas z innych serwisów około 40 firm. Należy pamiętać, że zmiana serwisu wiąże się z opłatą jaką pobiera producent kasy fiskalnej od jej właściciela - kwota zależna jest od marki urządzenia. Po spełnieniu formalności (w czym pomagamy) oraz uiszczeniu opłaty u producenta (nie u nas oraz nie w serwisie który Państwo opuszczają) wybrany serwis staje się oficjalnie serwisem Państwa urządzeń fiskalnych i ma prawo dokonywać wszelkich interwencji i napraw na przejętym urządzeniu.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij