Wczytuję dane...
Gwarancja: 3 lata
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: CAS

Waga etykietująca CAS CL5000 JUNIOR CS

Wagi etykietujące CAS CL5000 JUNIOR stworzono z myślą o klientach poszukujących nowoczesnych i ekonomicznych rozwiązań z zakresu etykietowania towarów w sklepach i zakładach produkcyjnych. Wagi dostępne są w 3 wersjach: wersja płaska, z wyświetlaczem w podstawie obudowy, wersja z wyświetlaczem na słupku oraz jako waga samoobsługowa wyposażona w dużą czytelną klawiaturę.

CAS CL5000 Junior CS - waga samoobsługowa z dużą klawiaturą wyposażoną w 100 bezpośrecnich klawiszy, do trybu samoobsługi oraz czytelne wyświetlacze.

Komunikacja z wagą z poziomu komputera odbywa się poprzez złącze RS-232 lub Ethernet (LAN), opcjonalnie wagę można wyposażyć w bezprzewodowe łącze WiFi (zastępuje Ethernet). Zastosowanie bezprzewodowego łącza WiFi skraca czas wdrożenia wagi oraz eliminuje konieczność ciągnięcia okablowania od komputera do wagi. Wagi serii CAS CL5000 Junior współpracują z większością programów sklepowych dostępnych na rynku.

Wszystkie wagi mają wbudowane 30 wzorców wydruku etykiet + 10 wzorców edytowalnych przez użytkownika, umożliwiają wydruk na etykietach o rozmiarach od 50x30mm do 60x80mm. Programowanie wagi można wykonać z dołączonego programu CL Works.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij