Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: Symplex

Small Business MiniKasa

Small Business MiniKasa - informacje

Wersja MiniKasa to prostsza wersją programu Small Business, która jest przeznaczona do programowania towarów w kasie fiskalnej.

Small Business MiniKasa to program dla tych z Państwa, którzy potrzebują prostego programu dającego możliwość programowania towarów w kasie fiskalnej. Program nie daje możliwości prowadzenia gospodarki magazynowej, rozliczeń z kontrahentami czy robienia inwentaryzacji. Jeśli zajdzie potrzeba rozszerzenia funkcjonalności programu, można dokupić pełną wersję programu Small Business. Koszt rozszerzenia programu do pełnej wersji to różnica pomiędzy wersją MiniKasa a odpowiednią pełną wersją programu.

Small Business MiniKasa - Small Business (pełna wersja) - RÓŻNICE:

  • Możliwość prowadzenia tylko jednego magazynu
  • Możliwość zdefiniowania i programowania w danym momencie tylko jednej kasy fiskalnej
  • Brak możliwości odczytu paragonów i raportów fiskalnych z kasy.
  • Brak automatycznego programowania kasy w równych odstępach czasowych (tzw. On-Line)

Uwagi:

Wersja MiniKasa jest odpowiedzią naszej firmy na zapotrzebowanie rynku na prosty w obsłudze i atrakcyjny cenowo program do programowania kas fiskalnych.

Od 1 października 2013 istnieje obowiązek stosowania przepisów z rozporządzenia z dnia 14 marca 2013 roku w sprawie kas rejestrujących dotyczących stosowania jednoznacznej nazwy na paragonie fiskalnym. Treść rozporządzenia w tej sprawie można obejrzeć - link do wyjaśnienia ministerstwa. Poniżej przykład z wyjaśnienia:

"Sposób jednoznacznego identyfikowania towarów i usług jest  ściśle związany z asortymentem towarów i usług, jakie podatnik oferuje. Jeżeli przykładowo podatnik dokonuje sprzedaży 5 odmian jabłek i wszystkie są w jednakowej cenie, podatnik może, co do zasady, zaprogramować w kasie nazwę np. jabłka. Jeżeli jednak podatnik sprzedaje np. pomidory i pomidory na gałązce, przy czym oba towary mają różną cenę za kilogram, powinien, co do zasady, oddzielnie je identyfikować,..."

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij