Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: Elo

Monitor dotykowy Elo 2400LM

Medyczny monitor dotykowy z wyświetlaczem panoramicznym 24". Urządzenie wyposażone jest w niezwykle funkcjonalną podstawę posiadającą tzw. dwa punkty oporu umożliwiającą regulację położenia wyświetlacza w dwóch osiach. Właściwość ta przydaje się najbardziej w nietypowych miejscach instalacji, gdzie ekran dotykowy znajduje się poniżej wysokości pasa lub powyżej wysokości klatki piersiowej Operatora. Rozwiązanie doskonale sprawdza się także w sytuacji, kiedy Operator pracuje z monitorem w pozycji siedzącej (np. w środowisku biurowym).

Panoramiczny ekran dotykowy pozwala na lepszy rozkład treści ekranowej.
W środowisku medycznym urządzenia tego typu doskonale sprawdzają się przy analizie materiału fotograficznego. Duży ekran pozwala jednocześnie na wygodną pracę z rozbudowanymi interfejsami aplikacji.
Model 2400LM dostępny jest w dwóch wersjach ekranu dotykowego (AccuTouch, IntelliTouch), dzięki czemu można go stosować zarówno w suchym i mokrym środowisku.

Typowe zastosowania: panele sterujące specjalistyczną aparaturą medyczną (np. kardiomoniotry), terminale dostępowe w systemach informacji medycznej (Elektroniczna Karta Pacjenta), ekspozytory materiału fotograficznego, systemy monitoringu pacjenta.

Typowe miejsca pracy: trakty operacyjne, pokoje zabiegowe, dyżurki pielęgniarskie, sale chorych, gabinety lekarskie itd.

Monitor 2400L jest zgłoszony przez Posnet w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Zgodnie z obowiązującym prawem podatkowym urządzenie oferowane jest ze stawką VAT 8%.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij