Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 3 dni
Producent: Elo

Monitor dotykowy Elo 1900L

Jeden z dwóch bliźniaczych modeli monitorów dotykowych Elo (1900L/2200L). Urządzenia wyposażone są w niezwykle funkcjonalną podstawę posiadającą tzw. dwa punkty oporu umożliwiającą regulację położenia wyświetlacza w dwóch osiach. Właściwość ta przydaje się najbardziej w nietypowych miejscach instalacji, gdzie ekran dotykowy znajduje się poniżej wysokości pasa lub powyżej wysokości klatki piersiowej Operatora. Rozwiązanie to doskonale sprawdza się także w sytuacji, kiedy Operator pracuje z monitorem w pozycji siedzącej (np. w środowisku biurowym).

Panoramiczny ekran dotykowy pozwala na lepszy rozkład treści ekranowej. Funkcje multimedialne są dodatkowym atutem w aplikacjach samoobsługowych i telekomunikacyjnych. Modele 1900L i 2200L cenione są zwłaszcza za bardzo solidną konstrukcję mechaniczną i precyzyjnie działający super wytrzymały ekran dotykowy, czym wyraźnie odcinają się od produktów konsumenckich.

W Polsce monitory 1900L oraz 2200L można najczęściej spotkać jako pulpity operatorskie w systemach telekomunikacyjnych. Urządzenia te pracują zazwyczaj w dyspozytorniach firm sektora energetycznego (kopalnie, elektrownie) oraz dyspozytorniach służb mundurowych (Policja i Straż Miejska).

Model 1900L oferowany jest z ekranem dotykowym IntelliTouch w ciemnej kolorystyce.

Typowe zastosowania: pulpity dyspozytorskie w systemach telekomunikacyjnych, rozwiązania samoobsługowe self-service (również w przestrzeni publicznej).

Zalety monitora

  • rozmiar ekranu: 19", rozdzielczość: 1440x900
  • Wybór spośród 2 technologii dotykowych
  • Różne opcje montażu

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij