Wczytuję dane...
Gwarancja: 1 rok
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Usługi serwisowe przy zakupie drukarki fiskalnej w DOTKOM - GRATIS

Drukarka fiskalna Novitus DEON LAN E

Drukarka fiskalna DEON LAN E to nowoczesna technologia, zamknięta w poręcznej i ergonomicznej obudowie, stworzona dla osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię. Pomimo niewielkich rozmiarów jej możliwości są ogromne.

Drukarka Deon LAN E – po poprzedniku odziedziczyła dobrze kojarzącą się nazwę oraz najbardziej ergonomiczny kształt urządzenia fiskalnego na polskim rynku. Jednak środek, to zupełnie nowa drukarka fiskalna z funkcjonalnością spotykaną w najdroższych, najbardziej zaawansowanych drukarkach fiskalnych.
Z zewnątrz widać, że zmieniły się wyświetlacze: teraz drukarka Deon LAN E wyposażona jest w wyświetlacze graficzne o rozdzielczości 132 x 48 pikseli, o prawie dwukrotnie większym polu odczytu, graficznie wyświetlające menu oraz nazwy sprzedawanych towarów.

Nowa płyta główna drukarki to nowy procesor, nowy system operacyjny, nowe złącza komunikacyjne i nowe możliwości.

Oprócz obsługi modułów komunikacji bezprzewodowej WLAN i BT podłączanych do portu COM3 (wewnętrzne złącze pod pokrywą) do komunikacji z komputerem, tabletem czy smartfonem, drukarka została wyposażona w złącze LAN do łączenia drukarki w sieci komputerowe. Jest to obecnie najlepsze, najbardziej funkcjonalne połączenie urządzeń z komputerami.
Drukarka została wyposażona w najnowocześniejszy protokół komunikacyjny XML do prowadzenia sprzedaży z systemów komputerowych. Protokół ten do tej pory dostępny był tylko w najbardziej zaawansowanych drukarkach Novitus HD E. Szczególnie upodobały go sobie firmy tworzące webowe systemy sprzedaży.

Drukarka ma możliwość zaprogramowania i drukowania na paragonie graficznego logo użytkownika w nagłówku oraz dowolnej grafiki w stopce paragonu.

Dzięki specjalnej formatce użytkownik może ze swojego programu wydrukować dowolny wydruk niefiskalny, również fakturę niefiskalną. Na takich wydrukach można umieszczać kody kreskowe o regulowanej wysokości, kody QR oraz dowolne z 256 zaprogramowanych wcześniej w pamięci drukarki pliki graficzne.

Drukarka może komunikować się z komputerem poprzez nowoczesne złącze sieciowe LAN oraz tradycyjne USB lub RS232, za pomocą najbardziej popularnych protokołów komunikacyjnych w Polsce. Nazwa towaru drukowanego na paragonie może mieć do 40 znaków alfanumerycznych, na jednym paragonie można wydrukować nawet do 255 pozycji sprzedaży. Do każdego towaru można dodać w trzech liniach dokładny opis.

Drukarka wspiera akceptację kart płatniczych, jest możliwa współpraca z pinpadem, oraz systemami doładowania pre-paid, a potwierdzenie płatności kartą lub zakupu pre-paid’a drukowane są na mechanizmie drukarki fiskalnej.Oprócz popularnych form płatności drukarka może rejestrować również płatność "Mobilna" - używana przy płatności Blikiem lub telefonem.

W spodzie drukarki zaprojektowano specjalne miejsce z dostępnym wewnętrznym złączem komunikacyjnym na zamontowanie dodatkowego modułu WLAN (WiFi) lub bluetooth do bezprzewodowej komunikacji drukarki z komputerem. Po zainstalowaniu któregoś z nichmożna korzystać z przenośnej pracy drukarki komunikując się z komputerem, laptopem lub palmtopem bez dodatkowych przewodów połączeniowych.

Drukarki fiskalne

 • Liczba towarów: 

  1 000 000

 • Długość nazwy towaru: 

  40 znaków + 3 linie opisu towaru

 • Kopia elektroniczna: 

  tak

 • Mechanizm drukujący: 

  termiczny, jednostacyjny, typu "clamshell", Fujitsu FTP 628

 • Szerokość papieru: 

  57 mm

 • Rodzaj klawiatury: 

  alfanumeryczna, podświetlana, switchowa, silikonowa, zabezpieczająca przed zalaniem

 • Liczba klawiszy: 

  23 w tym 4 funkcyjne

 • Wyświetlacz klienta: 

  Graficzny 132 x 48 pikseli, czarno-białe, możliwość pracy w trybie inwersu

 • Wyświetlacz kasjera: 

  Graficzny 132 x 48 pikseli, czarno-białe, możliwość pracy w trybie inwersu

 • Komunikacja (interfejs): 

  1 x LAN, 1 x RS232, 1 x USB, opcja: BT, WLAN

 • Współpraca z urządzeniami: 

  komputer, palmtop, laptop itp.

 • Współpraca z szufladą: 

  tak (aktywna)

 • Zasilanie: 

  230 V, zasilacz zewnętrzny

 • Akumulator: 

  wbudowany akumulator 7.2V, 2Ah

 • Szerokość/głębokość/wysokość [mm]: 

  94 x 58 x 229 mm

 • Waga: 

  0,65 kg

Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij