Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 16.00 PLN
Producent: Datalogic

Czytnik kodów kreskowych GRYPHON I GD4130

Czytnik kodów kreskowych Gryphon GD4130 to między innymi szybki i bezbłędny odczyt kodów kreskowych w różnorodnych zastosowaniach. Możliwość odczytu kodów do prawie 1 m. Dzięki tym atutom możemy zwiększyć wydajność i poprawić ergonomię pracy.

Odczyt szerokich kodów nie stanowi problemu dzięki szerokiemu kątowi odczytu. Zwiększona szansa odczytu niskiej jakości oraz zniszczonych kodów dzięki ulepszonej możliwości dekodowania. Gryphon I GD4130 to wszechstronne rozwiązanie do odczytu kodów kreskowych - wpływają na to wymienione wyżej cechy oraz odczyt gęstych kodów kreskowych (3 mils).

Dzięki systemowi Green Spot otrzymujemy zapewnienie oraz potwierdzenie prawidłowego odczytu kodu kreskowego bezpośrednio na odczytywanym kodzie. Jest jest szczególnie przydatne podczas pracy w hałasie (hala produkcyjna, przemysłowa, magazyn przemysłowy, punkty obsługi klientów, targowiska). System Green Spot oraz szybki odczyt wraz z możliwościami dekodującymi sprawiają, że Gryphon I GD4130 to najlepsze rozwiązanie na poprawę wydajności w handlu, służbie zdrowia i farmacji, zastosowaniach biurowych oraz na magazynach i w lekkich zastosowaniach przemysłowych. Kasy fiskalne współpracujące z czytnikami kodów kreskowych to większa wydajność i wygoda. Odpowiednio dobrany czytnik to zapewnienie sobie optymalnych warunków pracy.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij