Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E kopia elektroniczna + serwis


Producent: Novitus
1 383.00 zł

netto: 1124,39 zł


Polecamy również:

15.00 zł

netto: 12,20 zł
Producent:
Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E kopia elektroniczna + serwis
Powiększ zdjęcie

:W CENIE także:

 • fiskalizacja kasy fiskalnej,
 • programowanie nagłówka,
 • programowanie stawek VAT,
 • programowanie do 10 towarów,
 • przygotowanie dokumentów do Urzędu Skarbowego,
 • szkolenie z zakresu sprzedaży.

 

Kasa fiskalna MAŁA PLUS E. Najnowsza technologia dla małych punktów sprzedaży. Kasa Mała Plus E posiada elektroniczną kopię paragonu.

 

Wzornictwo pod szyldem nowoczesności, sprawdzona i poparta wieloletnim doświadczeniem ergonomia jak i najwyższa jakość podzespołów sprawiają, że zarówno początkujący jak i doświadczony użytkownik kas fiskalnych odnajdzie w nich to, czego można, a nawet należy wymagać od kas czy drukarek fiskalnych. Niewielkie wymiary kasy to więcej wolnego miejsca na ? często ograniczonej ? powierzchni stanowiska sprzedaży. Funkcjonalność kopii elektronicznej znacznie zmniejsza zużycie papieru, usprawnia obsługę (wymiana papieru) oraz pozwala na bezpieczne przechowywanie danych.

Zapraszamy do naszej siedziby - Tychy, ul. Powstańców 16 - zobacz, porównaj, wybierz!

Gawrancja 5lat

 


Kasa fiskalna Novitus Mała Plus E współpracuje z komputerem, co pozwala na podłączenie urządzeń peryferyjnych takich jak czytnik kodów kreskowych, elektroniczna waga kalkulacyjna czy terminal płatniczy. Urządzenie może także obsługiwać szufladę na pieniądze.

W kasie fiskalnej Novitus MAŁA PLUS E zastosowano czytelne, niebieskie wyświetlacze dla klienta oraz dla kasjera oraz intuicyjną klawiaturę, ułatwiającą pracę obsługującym.

Prezentowana kasa fiskalna jest to pierwszą w Polsce kasą fiskalną stworzoną do małych punktów handlowych realizująca zapis kopii paragonu na kopii elektronicznej w postaci karty pamięci. Wszystko zgodnie z wytycznymi Rozporządzenia Ministra Finansów z 28 listopada 2008r. Jakie są zalety zastosowania elektronicznej kopii paragonu? Po pierwsze - znacznie obniża koszty eksploatacji, paragony są drukowane na jednym, szerokim papierowym pasku bez równoczesnego zadruku drugiej rolki papieru kopią paragonu.

homologacja2009Kasa Novitus Mała Plus E posiada możliwość ustalenia głównej waluty, w jakiej prowadzona jest sprzedaż. Oczywiście jest możliwość jej zmiany z wyprzedzeniem na inną (zmiana waluty) oraz drukowania przeliczenia wartości paragonu z głównej waluty na dowolną walutę pod paragonem fiskalnym (informacja zawiera informację o przeliczniku i wydanej reszcie).

Konieczność przechowywania rolek kopii wydruków przez kilka lat, skutkowało zajęciem sporej ilości miejsca, a czytelność papierowych rolek po krótkim czasie (np. kilku miesiącach) była znikoma. W kasie Mała Plus E kopia paragonu zapisywana jest na niewielkiej karcie SD (takiej jak w popularnych urządzeniach, np. w aparatach fotograficznych, w telefonach). Jedna karta Secure Digital może wystarczyć nawet na kilka lat pracy kasy. Karta SD o pojemności 2 GB to ponad milion paragonów 30-to liniowych (sprzedaż ok. 7 towarów) zapisanych w jednym, bezpiecznym miejscu. Wszystkie dane kopii zapisanych na karcie pamięci są dostępne dla użytkownika. Kopie można wydrukować bezpośrednio na kasie lub odczytać w  komputerze PC. Z zapisanych danych na komputerze można sporządzać raporty.

Elektroniczna kopia przyśpiesza zakładanie i wymianę papieru w mechanizmie drukującym. Jest to operacja znacznie prostsza, niż we wcześniejszych urządzeniach. Dodatkowo zastosowanie mechanizmu drukującego typu "clamshell" powoduje, że operacja wymiany papieru jest dziecinnie prosta. Odbywa się na zasadzie: "wrzuć i pracuj".

Czytaj więcej o kopii elektronicznej.

 • zoptymalizowana, przyjazna obudowa
 • kopia paragonu zapisywana na karcie SD
 • Duża baza towarowa: 3 000 pozycji
 • Obsługa urządzeń zewnętrznych: czytnik, waga, PC, modem, terminal EFT
 • Obsługa Euro
 • Wyszukiwanie towaru po nazwie i możliwość wyboru towaru z definiowalnych list
DANE TECHNICZNE
NAZWA NOVITUS MAŁA PLUS E
TYP kasa fiskalna jednostanowiskowa prosta
PRZEZNACZENIE małe i średnie punkty handlowe
 
PARAMETRY URZĄDZENIA
liczba towarów 3 000
liczba kodów dowiązanych brak
liczba stawek PTU 7
liczba grup towarowych 42
liczba kasjerów 8
rabaty/narzuty tak, kwotowe, procentowe, na pozycje, na paragon
pojemność bufora ON-LINE brak
opakowania 64
nazwa towaru 40 znaków
 
MECHANIZM DRUKUJĄCY
rodzaj termiczny, easy loading
typ FUJITSU FTP 628
szerokość papieru 57 mm
 
KLAWIATURA
rodzaj alfanumeryczna
liczba klawiszy 19
klawisze szybkiej sprzedaży brak
 
WYŚWIETLACZE
klient LCD 2 x 16 znaków, podświetlany, niebieski
kasjer LCD 2 x 16 znaków, podświetlany, niebieski
 
ZŁĄCZA
złącza komunikacyjne 2 x RS232
współpraca z urządzeniami komputer, skaner, waga, terminal EFT, modem
sterowanie szufladą tak, aktywna
 
ZASILANIE
z sieci zasilacz zewnętrzny 230V / 9V, 700mA
awaryjne akumulator 6V, 3Ah
 
GABARYTY
szerokość/wysokość/głębokość 194 x 105 x 215 mm
waga 1,5 kg
       ... jest pusty


Wróć do góry
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij