Wczytuję dane...

Sharp

Firma SHARP rozpoczęła swoją historię od wynalezienia "zawsze ostrego ołówka" (było to główne założenie firmy "Ever Sharp Pencil" - 1915r. - wynalazek pana Hayakawa)- ołówka mechanicznego. Hasło to stało się symbolem inowacyjności i dążenia do bycia liderem. Po blisko stu latach od powstania firma Sharp nadal pamięta o początkach i jest wierna swoim zasadom. Jej celem jest poprawa jakości życia ludzi ? poprzez stosowanie najnowocześniejszych technologii i zaangażowanie w innowacyjność, jakość, ochronę środowiska, rzetelność i estetykę.

Historia firmy posiada wiele ciekawych momentów i wynalazków (np. wyprodukowanie pierwszej na świecie kuchenki mikrofalowej - 1962 rok, pierwszy przenośny kalkulator - 1964 rok, wynalezienie najtrwalszej na świecie diody laserowej - 1981 rok, wynalezienie dużego 100-calowego ekranu LCD do projektorów wideo, zestawu kina domowego rozdzielczości HD z ekranem dużego formatu - 1989 rok, wynalezienie największego na świecie telewizora LCD z ekranem o przekątnej 108 cali (273 cm) - 2007 rok).

Produkty marki SHARP charakteryzują się wysoką jakością wykonania, ergonomią, zastosowaniem nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij