Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: Asseco

WF MAG - Biznes

Program Asseco WAPRO WF-MAG z powodzeniem funkcjonuje na polskim rynku od 15 lat. Głównymi zaletami tego programu to intuicyjny interfejs oraz swoboda w konfiguracji która pozwala na dostosowanie programu do specyfiki Państwa firmy. Dzięki przejrzystej obsłudze, szybkiej i łatwej instalacji program WF MAG jest jednym z najczęściej kupowanych programów do fakturowania w Polsce.

Program do fakturowania WF-Mag należy do rodziny produktów firmy Asseco Wapro i współpracuje między innymi z oprogramowaniem księgowym, kadrowo-płacowym, do ewidencji środków trwałych.

Za pomocą programu WF MAG mogą Państwo prowadzić ewidencję towarowo-wartościową w firmach usługowych, produkcyjnych i handlowych o różnorodnych formach działalności. WF MAG wspomaga sprzedaż (posiada rozbudowany system wariantów sprzedaży, upustów, cenników oraz kontrolę należności i zobowiązań) oraz ułatwia analizę przepływu towarów (tworzy zestawy przychodów i rozchodów towarów w wybranym przedziale czasu).

Program WF MAG ułatwia pracę poprzez zarządzanie zapasami magazynowymi. Moduł rozrachunków i dokumentów finansowych umożliwia kontrolę stanu płatności oraz prowadzenie rozliczeń w oparciu o raporty bankowe i kasowe.

Program WF-Mag BIZNES przeznaczony jest dla najmniejszych firm handlowych i handlowo - usługowych (np. firmy jednoosobowe, małe firmy rodzinne - jako typowy program do fakturowania sprzedaży towarów handlowych, produktów oraz świadczonych przez firmę usług). W podłączeniu z drukarka fiskalną doskonale sprawdza się w małych punktach sprzedaży detalicznej.

Zestawienie modułów w zależności od wersji programu:

START BIZNES PRESTIŻ BIURO BUDŻET
WF-Analizy Analizy wielowymiarowe WF-Analizy WF-Analizy
WF-Fakturka Fakturowanie WF-Fakturka
WF-Mag Sprzedaż i magazyn WF-Mag WF-Mag WF-Mag
WF-KaPeR Księga podatkowa WF-KaPeR WF-KaPeR WF-KaPeR
WF-FaKir Finanse i księgowość WF-FaKir WF-FaKir WF-FaKir WF-FaKir
WF-bEST Środki trwałe WF-bEST WF-bEST
WF-GANG Kadry i płace WF-GANG WF-GANG WF-GANG
WF-CRM Zarządzanie relacjami z klientami WF-Mag

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij