Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: CAS

Pakowarka foliowa CAS CNW 460

Urządzenie pakujące CNW-460 to pakowarka typu "Gorący stół". Za jego pomocą można pakować w folię PVC produkty żywnościowe (warzywa, owoce, pieczywa, ciasta, sery, wędliny, mięsa itp.) zarówno na tackach EPS, jak też bez ich użycia. Pakowarka CNW 460 może być stosowana w firmach zajmujących się produkcją wyżej wymienionych produktów, w branży spożywczej, restauracjach, kawiarniach i cukierniach. Pakowanie polega na owinięciu towaru w folię, która następnie zostaje zgrzana na gorącej powierzchni stołu roboczego urządzenia.

Pakowarka foliowa CNW-460 posiada osłoniętą, termiczną listwę odcinającą pokrytą teflonem. Lista jest wyposażona w termostat, który zapewnia utrzymywanie stałej temperatury. Eliminuje to emisję szkodliwych substancji mogących powstać w wyniku spalania folii. Dodatkowo zastosowano osłonę chroniącą użytkownika przed oparzeniem. Osłona działa automatycznie co sprawia że listwa odcinająca działa tylko w chwili przyłożenia (odcinania) folii.

Element grzejny został zabezpieczony podwójna warstwą teflonu o specjalnej fakturze dzięki czemu zgrzewana folia nie przywiera do niego, a obie powierzchnie stykają się punktowo. Urządzenie wyposażone jest w regulowany termostat, dzięki któremu ustawiona temperatura jest automatycznie utrzymywana. Urządzenie CNW-460 jest wykonana ze stali nierdzewnej. Zapewnia to łatwe utrzymanie w czystości oraz odporność na warunki eksploatacji. Zastosowanie certyfikowanych podzespołów czołowych producentów wpływa na przedłużoną trwałość urządzenia.

Najważniejsze informacje:

  • Dostępne dwa rozmiary urządzeń (maksymalna szerokość folii 450mm lub 510mm)
  • Duża wydajność pakowania
  • Łatwa i bezpieczna  obsługa
  • Automatyczna osłona listwy odcinającej
  • Stabilizacja temperatury elementów grzewczych chroniąca przed spalaniem folii i emisją szkodliwych substancji
  • Lekka i wytrzymała konstrukcja ze stali nierdzewnej
  • Ochrona przed przywieraniem folii przez pokrycie elementów grzejnych warstwą teflonu
  • Najwyższa jakość wykonania i zgodność z obowiązującymi normami potwierdzona certyfikatem CE

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij