Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Usługi serwsowe GRATIS na www.fiskalne.org

Kasa fiskalna Novitus Next + serwis gratis

NOVITUS NEXT to system fiskalny nowej generacji. Model Next to pierwsza kasa fiskalna oparta o dotykowy tablet z systemem Android oraz zaawansowane, intuicyjne oprogramowanie. Kasa zaprojektowana wg najnowszych technologii przez doświadczonych w branży inżynierów. Ekran dotykowy oraz tradycyjna klawiatura fizyczna pozwolą Ci pracować tak jak lubisz. Japoński mechanizm drukujący z obcinaczem papieru to super szybki wydruk, wygoda obsługi i trwałość. Szeroki wybór złącz komunikacyjnych, daje możliwość podłączenia do kasy tego, co jest potrzebne na profesjonalnym stanowisku sprzedaży. Dostęp do interesujących Cię danych biznesowych z niemal każdego miejsca na ziemi. Kolor obudowy to rzecz gustu - możesz wybrać wersję białą lub czarną.

JEST DOTYK I JEST KLAWIATURA FIZYCZNA. OBSŁUGUJ JAK WOLISZ.

Obsługa kasy nigdy nie była tak prosta. Chcesz sprzedawać na niej bo wystawianie paragonów sprawia przyjemność. Czuły na dotyk ekran niezwykle ułatwia każdą czynność na kasie Next. Nie zrezygnowano też z tradycyjnych rozwiązań! Opcją dla obsługi dotykowej jest doskonała klawiatura fizyczna. Możesz obsługiwać i tak i tak.

SKONFIGURUJ EKRAN SPRZEDAŻY POD SWOJE POTRZEBY. TOBIE MA SIĘ PODOBAĆ I EFEKTYWNIE PRACOWAĆ.

Intuicyjne i konfigurowalne oprogramowanie kasy Next daje możliwość indywidualnej personalizacji wyglądu okna sprzedażowego w zakresie funkcji i kolorów przycisków. Możesz dowolnie przypisać funkcję do każdego z pól na ekranie kasy Next, może to być dowolna funkcja kasy lub towar szybkiej sprzedaży. Każdy z przycisków możesz pokolorować jednym z pięciu kolorów. Wszystko po to aby pracowało się sprawniej i przyjemniej bez względu na to jaką sprzedaż prowadzisz.

CO RÓŻNI KASĘ NEXT OD INNYCH KAS? FUNKCJONALNOŚĆ. KASA FISKALNA STWORZONA NA NOWO.

Szybką, dziecinnie prostą edycję wszelkich parametrów kasy zapewnia pełna klawiatura ekranowa, taka sama jaką spotykamy na tabletach czy w komputerach. Ewidencja towarów i kontrahentów, wystawianie faktur i wysyłanie ich na e-mail, swobodna edycja i parkowanie paragonów, to tylko niektóre funkcje kasy Next, których nie znajdziesz w innych kasach fiskalnych.

PRZYŁĄCZ TERMINAL PŁATNICZY, WAGĘ, CZYTNIK. POŁĄCZ Z INTERNETEM. MULTIKOMUNIKACJA.

Kasa Next posiada wszystkie potrzebne złącza komunikacyjne, do których podłączysz to, co może być potrzebne na profesjonalnym stanowisku sprzedaży. Port ethernet w standardzie zapewnia bezproblemową łączność z internetem i zewnętrznymi systemami sprzedaży. Możesz też skorzystać z zewnętrznego WiFi lub modemu GSM podłączonych do portu USB. Dodawaj dowolne peryferia i łącz się ze światem.

BĄDŹ ON-LINE ZE SWOIMI KASAMI NEXT. POŁĄCZ SIĘ Z NOVICLOUD.

NoviCloud to innowacyjna aplikacja chmurowa dostępna w przeglądarce internetowej. Archiwizuj w NoviCloud bazę kasy dla bezpieczeństwa swoich danych i korzystaj z funkcjonalności chmury NoviCloud dla monitorowania i zarządzania biznesem z dowolnego miejsca na ziemi. Wykorzystaj efektywnie funkcjonalność kasy Next i usługi NoviCloud i bądź zawsze o krok przed konkurencją.

MAIL, WWW I INNE ANDROIDOWE APLIKACJE. JEST TO CO W TABLECIE BYĆ POWINNO.

Skonfiguruj dowolną skrzynkę mailową, przeglądaj korespondencję, wysyłaj faktury i utrzymuj kontakty ze swoimi kontrahentami. W chwili przerwy korzystaj z kasy Next jak z każdego innego tabletu, surfuj po internecie, oglądaj youtuba i słuchaj muzyki. Zegar, kalkulator, kontakty, galeria i kalendarz to wszystkie inne aplikacje systemu Android dostępne w kasie Novitus Next. Raporty paragonów i faktur, środków płatniczych, fiskalne i niefiskalne oraz sprzedażowe raporty kasjerskie i asortymentowe. W kasie Novitus Next bardzo szybko uzyskasz dostęp do interesujących Cię danych biznesowych. Przeanalizujesz sprzedaż kasjerów, sprzedaż każdego produktu osobno, bądź całego asortymentu w dowolnie wybranym okresie czasu. O raportach pomocnych w biznesie Novitus Next wie wszystko. Raportuj sprzedaż i analizuj jeszcze łatwiej wszystkie dane ze swoich kas i parametry swojego biznesu przy wykorzystaniu usługi NoviCloud.

Kasy fiskalne

 • Przeznaczenie: 

  małe, średnie i duże punkty handlowe

 • Kopia elektroniczna: 

  tak

 • Baza towarowa PLU: 

  bez ograniczeń

 • Liczba stawek VAT: 

  7

 • Liczba kasjerów: 

  bez ograniczeń

 • Długość nazwy towaru: 

  40 znaków

 • Ilość grup towarowych: 

  bez ograniczeń

 • Klawisze szybkiej sprzedaży: 

  85 na ekranie dotykowym i 12 na klawiaturze fizycznej

 • Interfejs: 

  3 x RS232, 1 x USB (dwukanałowe), 1 x USB Host (skaner, pendrive, klawiatura USB), 1x LAN, 1 x HDMI, 1 x Audio,

 • Zasilanie: 

  230V / 12V / 2A

 • Gotowa na euro: 

  tak

 • Akumulator: 

  6V, 3Ah (40 000 wierszy, 2 500 paragonów)

 • Szybkość druku: 

  16 linii/s

 • Szerokość i długość papieru: 

  57mm / 60m

 • Rodzaj klawiatury: 

  mechaniczna (switchowa) oraz ekran dotykowy

 • Liczba klawiszy: 

  20 klawiszy mechanicznych + ekran dotykowy

 • Wyświetlacz klienta: 

  graficzny LCD, podświetlany, 132x32 piksele, czarno-biały 4x22

 • Wyświetlacz kasjera: 

  Ekran TFT kolorowy 7 cali

 • Współpraca z szufladą: 

  aktywna i pasywna

 • współpraca z dodatkowymi urządzeniami: 

  komputer: RS232/USB/LAN, czytnik: RS232, USB, waga: RS232, multiplekser, terminal EFT (RS232,LAN), pin pad, monitoring, modem GPRS, klawiatura USB, pendrive

 • wymiary: 

  262 mm x 242 mm x 96 mm

 • masa: 

  1,8 kg

Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij