Wczytuję dane...
Gwarancja: 1 rok
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka: Wysyłka gratis!
Producent: Posnet

Usługi serwisowe przy zakupie drukarki fiskalnej w DOTKOM - GRATIS

Drukarka fiskalna Posnet Thermal XL2

Drukarka Posnet Thermal XL2  to kolejna wersja kultowej drukarki XL z linii Thermal, która od lat wśród klientów cieszy się największą popularnością. Przedstawiana nowość ma do zaoferowania 3-calowy mechanizm drukujący do papieru o szerokości 80 mm, duży wyświetlacz mieszczący 4 linie po 20 znaków a także możliwość pracy w pionie i poziomie.

Najważniejsze funkcje produktu:  

Mechanizm drukujący wrzuć i drukuj
System szybkiej wymiany papieru "drop-in" - wrzuć i drukuj" gwarantuje łatwą, sprawną i wydajną pracę.

Szeroki papier i 100 m rolka papieru
Wydruki na papierze o szerokości 80 mm sprawiają, że paragony są bardziej czytelne i krótsze dzięki czemu rzadziej wymieniamy rolkę papieru.

Superformatka, wydruki niefiskalne

Drukarka Thermal XL2 posiada szeroką gamę formatek umożliwiających generowanie dowolnych wydruków niefiskalnych o treści dostosowanej do indywidualnych potrzeb użytkownika. Superformatka to możliwość drukowania kuponów rabatowych, bonów zakupowych, doładowań GSM, warunków użytkowania, promocji czy informacji z systemów lojalnościowych.

Dowolna grafika na wydruku
Każdy paragon i fakturę można wzbogacić dodając w nagłówku, stopce, a także w dowolnym miejscu wydruku niefiskalnego wybraną przez siebie czarno - białą grafikę. Nie ma ograniczeń co do ilości grafik, a ich wygląd można definiować przez aplikację. Jest to doskonała forma uatrakcyjnienia wydruków, a także dodatkowa powierzchnia reklamowa.

Otwarta faktura
Drukarka umożliwia swobodne edytowanie zawartości i układu linii wydruku umieszczanych na fakturze. Dzięki temu faktura jest dokładnie taka, jakiej oczekujesz.

NIP nabywcy z kontrolą kwoty paragonu

Drukarka umożliwia wydruk NIP nabywcy na paragonie. Dodatkowo można zaprogramować maksymalną kwotę paragonu, przy której NIP klienta będzie drukowany. Według obecnych przepisów NIP nabywcy drukujemy na paragonach o wartości do 450 zł lub 100 euro.

Podwieszany wyświetlacz

Wykorzystaj możliwości, jakie daje wersja drukarki Thermal XL2 z podwieszanym wyświetlaczem. Takie rozwiązanie zapewnia swobodną aranżację punktu sprzedaży oszczędzając miejsce, jakie musimy przeznaczyć na ustawienie drukarki ze standardowym wyświetlaczem.

Ethernet i porty komunikacyjne

Komunikacja przez Ethernet z równoczesną obsługą kilku usług na różnych portach TCP. Takie rozwiązanie umożliwia jednoczesną pracę z systemem sprzedażowym, odczyt kopii elektronicznej i komunikację z systemem wideomonitoringu. Ponadto funkcja tunelowania portów COM umożliwia podłączenie do drukarki dodatkowych urządzeń - skanera kodów kreskowych, wagi czy dodatkowego wyświetlacza, które obsługiwane są przez program sprzedażowy.

Wytrzymała konstrukcja

Solidne wykonanie z wysokiej jakości materiałów i dbałość o detale to cecha charakterystyczna wszystkich urządzeń Posnet.

Kompatybilność z szufladami o napięciu 6V, 12V, 18V, i 24V.

Drukarka Thermal XL2 współpracuje z większością szuflad dostępnych na rynku.

Kody kreskowe i 2D

Dostępny jest wydruk kodu kreskowego (code 128) z dowolną informacją (np. numerem systemowym), co ułatwia identyfikację transakcji w systemie. Kody dwuwymiarowe (2D) mogą być drukowane w stopce paragonu, faktury oraz w dowolnym miejscu na wydruku niefiskalnym. Jest to doskonałe narzędzie do prowadzenia działań marketingowych skierowanych do klienta.

Monitoring transakcji

Jest to funkcja wykorzystywana do integracji urządzenia z dowolnym systemem wideomonitoringu. Umożliwia podgląd operacji kasjerskich.

Drukarki fiskalne

 • Liczba towarów: 

  250 000

 • Długość nazwy towaru: 

  40 znaków (papier 57 mm) 56 znaków (papier 80 mm)

 • Kopia elektroniczna: 

  tak

 • Mechanizm drukujący: 

  termiczny typu "drop in", Seiko

 • Szerokość papieru: 

  80 lub 57 mm

 • Wyświetlacz klienta: 

  standardowy - alfanumeryczny LCD 4x20 znaków wolnostojący - alfanumeryczny LCD 4x20 znaków podwieszany - alfanumeryczny LCD 4x20 znaków kompaktowy - alfanumeryczny OLED 4x20 znaków

 • Wyświetlacz kasjera: 

  Wspólny z wyświetlaczem klienta

 • Komunikacja (interfejs): 

  1 x USB 1 x RS232 1 x Ethernet

 • Współpraca z szufladą: 

  szuflada 6V, 12V, 18V, 24V

 • Zasilanie: 

  230V / 24V

 • Akumulator: 

  wbudowany AGM 12V/1200 mAh, zapewniający wydruk min. 6000 linii

 • Szerokość/głębokość/wysokość [mm]: 

  158 x 232 x 242 mm (szer. x wys. x dł.) z wyświetlaczem standardowym 131 x 171 x 149 mm (szer. x wys. x dł.) z wyświetlaczem kompaktowym 131 x 171 x 139 mm (szer. x wys. x dł.) bez wyświetlacza klienta

 • Waga: 

  ~ 2,0 kg (z papierem)

Polecamy

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij