Wysyłka i zwroty

FORMY PŁATNOŚCI

Płatność za zamówienie można regulować w następujący sposób:

 1. Płatność gotówką przy odbiorze towaru w siedzibie sprzedającego.
 2. Płatność na konto, zamówienie będzie zrealizowane po wpłynięciu należności na konto.
 3. Pobranie - zapłata przy odbiorze paczki od kuriera, nie dotyczy urządzeń fiskalnych

Nasze konto - Bank Zachodni WBK: 45 1090 1652 0000 0001 1558 0269

WYSYŁKA

 1. Zamówione artykuły dostarczane są na koszt odbiorcy:
  - przy wpłacie na konto - 15 zł
  - za pobraniem - 25 zł (urządzenia fiskalne nie są wysyłane za pobraniem)
 2. Przesyłka zostanie wysłana na podany adres dostawy.
 3. Czas realizacji:
  wpłaty zaksięgowane do godziny 12:00 - wysyłka tego samego dnia
  wpłaty zaksięgowane po godzinie 12:00 - wysyłka następnego dnia roboczego
  odbiór osobisty - na bieżąco
  dostawa przez serwisanta - po uzgodnieniu, zazwyczaj następny dzień roboczy

  W przypadku braku zamawianego towaru w magazynie czas realizacji zamówienia oraz cena towaru mogą ulec zmianie. O ewentualnych zmianach czasu realizacji i ceny towaru będziemy niezwłocznie informować. W przypadku wzrostu ceny Klient ma prawo odstąpić od zamówienia.


ZWROTY

 1. Zwroty zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów.
 2. Z towaru zakupionego w naszym sklepie konsument może zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, jednak tylko wtedy, gdy produkt znajduje się w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu, nie nosi śladów używania, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Wysyłka odbywa się na koszt kupującego.
 3. Urządzenia zafiskalizowane (kasy fiskalne, drukarki fiskalne) i sprowadzone specjalnie na zamówienie klienta nie podlegają zwrotom.

Do zwróconego towaru należy dołączyć dowód zakupu.

REKLAMACJE

 1. Wszystkie towary dostępne w Sklepie pochodzą z legalnego źródła, są oryginalne i posiadają gwarancję jakości producenta.
 2. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady fabryczne może skorzystać z uprawnień gwarancyjnych bezpośrednio u producenta produktu lub we wskazanych serwisach (dotyczy produktów objętych gwarancją producenta).
 3. Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w Sklepie w przypadku stwierdzenia w dostarczonym towarze:
  1. wad fabrycznych,
  2. uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu
  3. niezgodności towaru z towarem zawartym w zamówieniu
  W takim przypadku Klient powinien odesłać towar przesyłką pocztową ekonomiczną pod adresem sklepu:

  Dotkom Sp. z o.o. - Dział Reklamacji i Zwrotów
  ul. Powstańców 16
  43-100 Tychy

  Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę zakupową oraz dokładny opis powodu reklamacji (w formie pisemnej). Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.
 4. Wyjątek w procedurze reklamacji stanowią programy multimedialne posiadające elektroniczny klucz aktywacyjny. Aby dokonać reklamacji tego typu produktu należy skontaktować się z jego producentem, który wysyła do Klienta drogą elektroniczną informację o przyczynach usterki. Wydrukowana wiadomość razem z towarem stanowią podstawę do uznania reklamacji, zwrotu pieniędzy lub wymiany produktu na pełnowartościowy.
 5. Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez Sklep przesyłki z reklamowanym towarem. W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów towaru), Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu inne, dostępne w Sklepie towary do wyboru.
 6. Nie stanowią podstawy reklamacji różnice w wyglądzie towarów dostarczonych z zamówionymi, oglądanymi na stronie internetowej Sklepu, które to różnice mogą wynikać z innych ustawień (parametrów) monitora Klienta.
 7. Klient będący konsumentem, w rozumieniu Art. 221 Kodeksu Cywilnego, ma prawo do złożenia reklamacji w ciągu 2 lat od daty zakupu pod warunkiem zawiadomienia Sklepu o wadzie w ciągu dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru z umową.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij