Odwiedź nas na Google+
Napisz do nas
  316042
Napisz do nas
  1760912

Reklama
Reklama

       ... jest pusty


AKTUALNOŚCI:

Kasa dla fryzjera, kasa dla kosmetyczki

środa, 27 sierpnia 2014 Ważne informacja dla salonów fryzjerskich i gabinetów kosmetycznych - jeśli prowadzisz już swój salon lub gabinet ale nie przekroczysz limitu obrotu obowiązujcego w 2014 roku, pamiętaj - od 1 stycznia zmieniają się przepisy. Wyposażenie salonu fryzjerskiego, gabinetu kosmetycznego w kasę fiskalną będzie obowiązkowe od 1 stycznia 2015. Okres przejściowy kończy sie 28 lutego 2015, ale dotyczy tylko firm...
Więcej…

Kasy fiskalne w 2013 roku

środa, 02 stycznia 2013 Rok 2013 rozpoczął się od drastycznej zmiany przepisów regulujących stosowanie kas fiskalnych w prowadzeniu sprzedaży przez przedsiębiorców. Wprowadzono limit obrotu w wysokości 20.000zł powyżej którego firmy zobowiązane są do stosowania kas fiskalnych podczas sprzedaży towarów i usług. Została także przedstawiona lista usług, które zobowiązują do stosowania kasy fiskalnej od pierwszego dnia prowadzenia...
Więcej…

Program Uber czyli taxi bez kasy fiskalnej?

poniedziałek, 25 sierpnia 2014 Aplikacja Uber to prosta aplikacja za pomocą której możemy zamówić "nibytaksówkę" i bezgotówkowo przejechać z jednego miejsca do drugiego. Płatność odbywa się przez obciążenie karty płatniczej w aplikacji, a "taksówkarz" rozlicza się bezpośrednio z firmą Uber (otrzymuje 80% ceny za przejazd). Kontrowersje wokół takiego rozwiązania narastają i są związane z obchodzeniem prawa lub wykorzystywaniem luk w...
Więcej…

Kasa Novitus Sento E - NOWOŚĆ

czwartek, 06 grudnia 2012 Kasa fiskalna Sento E to najnowsze dziecko polskiego producenta kas fiskalnych markowane znakiem NOVITUS. Elegancka stylizacja, klawisze szybkiej obsługi, kopia elektroniczna to główne ale nie jedyne zalety tej uroczej kasy fiskalnej. Czym jeszcze może nas zaskoczyć Novitus Sento E?
Więcej…

Kasy fiskalne 2015

poniedziałek, 18 sierpnia 2014 Ministerstwo Finansów przygotowało projekt rozporządzenia, które znosi dla większości przedsiębiorstw obowiązujący limit obrotu, powyżej którego trzeba było rozpocząć rejestrowanie sprzedaży za pomocą kasy fiskalnej. Została sporządzona lista usług, wg której od 1 stycznia 2015 firmy zobowiązane są do stosowania kasy fiskalnej od pierwszego dnia funkcjonowania. Projekt rozporządzenia ma niebawem wejść w...
Więcej…

Posnet Thermal HD - Nowość!

wtorek, 20 listopada 2012 Najnowsza drukarka fiskalna Posnet Thermal HD to między innymi możliwość drukowania kodów 2D oraz grafiki na paragonach, doskonały mechanizm drukujący, ethernet oraz wydruk faktur VAT. Warto zainteresować się tym urządzeniem fiskalnych ponieważ łączy ona dużą funkcjonalność ze znakomitą jakością wykonania i trwałością podzespołów.
Więcej…

Kasa fiskalna obwoźna - informacje

wtorek, 01 lipca 2014 Czy można używać jednej kasy fiskalnej jako stacjonarnej i mobilnej? Jakie należy spełnić warunki aby kasa fiskalna miała status kasy obwoźnej (kasy mobilnej)?
Więcej…

Przechowywanie paragonów

piątek, 13 lipca 2012 Kopie paragonów zalegają szuflady, szafy, magazyny - wszystko przez obowiązujące przepisy, które nakładają na przedsiębiorcę obowiązek ich przechowywania przez okres 5 lat. Czy jest szansa że to się zmieni? Co zrobić aby uchronić się przed blaknięciem lub zniszczeniem tych dokumentów fiskalnych?
Więcej…

Nie bądź jeleń - weź paragon lato 2014

poniedziałek, 23 czerwca 2014 "Nie bądź jeleń, weź paragon" to akcja Ministerstwa Finansów mająca na celu kontrolowanie czy firmy wydają paragony podczas sprzedaży oraz uświadamianie społeczeństwa o konieczności i przydatności posiadania paragonu. Tegoroczna akcja rozpoczęła się 22 czerwca i ma trwać przez wakacje. Kontrolerzy skupiają się na firmach działających w miejscowościach wypoczynkowych i turystycznych.
Więcej…

Kasy fiskalne - zasady - kiedy kupić?

niedziela, 01 kwietnia 2012 Kiedy kupić kasę fiskalną? - STARE PRZEPISY - ZOBACZ "Kasy fiskalne w 2013 roku" Jeśli jesteś przedsiębiorcą i nie masz jeszcze obowiązku używania kasy fiskalnej - pamiętaj - po przekroczeniu 20.000 zł obrotu (jeśli jesteś nowym przedsiębiorcą, tzn. jeśli obrót w danym roku rozrachunkowym nie przekroczył wspomnianej kwoty) lub 40.000 zł (dla przedsiębiorców działających w kolejnym roku rozrachunkowym, gdzie...

Kasy fiskalne - zmiany w przepisach

piątek, 15 marca 2013 Nowe przepisy mówią o konieczności posiadania kasy fiskalnej, która ma możliwość drukowania numeru NIP klienta na paragonie - czy oznacza to wymianę posiadanej kasy fiskalnej? Kolejnym wymogiem jest sprecyzowanie nazewnictwa towarów - czy można stosować grupy towarowe jak dotychczas? Rozwiejemy Państwa wątpliwości - zapraszam do lektury.
Więcej…

Nie bądź jeleń - weź paragon...

czwartek, 19 stycznia 2012 "Nie bądź jeleń - weź paragon" - zima 2012 - akcja Ministerstwa Finansów mająca na celu propagowanie konieczności i przydatności posiadania dowodu zakupu towaru lub usługi w postaci paragonu. Kontrolerzy kontrolują firmy w miejscowościach przede wszystkim turystycznych pod kątem spełniania obowiązku wystawiania paragonów przy każdej sprzedaży i wydawania ich klientom.
Więcej…

Producenci i dystrybutorzy

Posiadamy w sprzedaży: kasy fiskalne, drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, wagi sklepowe, metkownice, oprogramowanie handlowe, szuflady, krajalnice, drukarki etykiet, itp.

Wszyscy producenci z którymi współpracujemy mają ugruntowana już pozycję na polskim rynku. Producenci kas fiskalnych posiadają rozwinięta sieć dystrybucyjna i serwisową, której jesteśmy liczącą się częścią. Dbając o własną markę bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez czołowe firmy zajmujące się branżą fiskalną (POSNET, FAREX, NOVITUS) i sami prowadzimy szkolenia z dziedziny kas fiskalnych.

Nasi serwisanci to wysoko wyspecjalizowani fachowcy potrafiący szybko zdiagnozować problem i znaleźć rozwiązanie.

Kliknij w logo, aby zobaczyć produkty danego producenta dostępne w naszym sklepie.Przedstawione loga reprezentują producentów Polskich (np. POSNET, FAREX, NOVITUS) jak i producentów z całego świata. Producenci kas fiskalnych dbają o to, aby sieć serwisów oraz sieć dystrybucyjna działała sprawnie i precyzyjnie. DOTKOM jak najbardziej wpisuje się w ten nurt, co mogą zaświadczyć Ci z Państwa, z którymi mamy zaszczyt współpracować.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zlecenia jakie zostają powierzone w nasze ręce, były wykonane z jak najwyższą dbałością o główny cel jakim jest rozwój Państwa firmy.

Cieszymy się, że z roku na rok liczba firm, z którymi mamy zaszczyt współpracować, rośnie. Świadczy to o zaufaniu i umacnia nas w przekonaniu, że to co robimy, robimy dobrze.

HomeO nasMapa stronyKontakt-Projekt BETA:FORUM
 
 
 
 
 
Copyright © 2014 Dotkom Sp. z o.o., Tychy, ul. Powstańców 16, wszelkie prawa zastrzeżone.
 
Wróć do początku