Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: Posnet - akcesoria

Program inwentaryzator

Program dla kolektorów danych

Program umożliwia sprawne prowadzenie inwentaryzacji. Przeznaczony jest do używania na kolektorach danych pracujących pod kontrolą systemu operacyjnego Windows Mobile 6.5 i Windows Embedded Handheld. Współpracuje ze wszystkimi obecnie dostępnymi na polskim rynku systemami wspomagającymi zarządzanie placówką handlową, które wykorzystują pliki tekstowe do komunikacji z kolektorem.

Inwentaryzator składa się z dwóch części: programu instalowanego na kolektorze danych oraz programu instalowanego na komputerze PC (InwentaryzatorPC_Sync) do synchronizacji danych z programem magazynowym.

Podstawowe możliwości programu - INWENTARYZATOR:

  • Tworzenie dowolnych dokumentów magazynowych: inwentaryzacja, PZ, WZ, i inne
  • Duża uniwersalność, w pełni konfigurowalne formaty danych, możliwość współpracy z najpopularniejszymi systemami na rynku
  • Intuicyjny interfejs z obsługą za pomocą ekranu dotykowego i fizycznej klawiatury

 

Wymagania sprzętowe PC:

  • komputer PC z zainstalowanym systemem operacyjnym Microsoft Windows
  • zainstalowane na komputerze PC Microsoft ActiveSync 4.5
  • łącze USB lub RS232

 

Wymagania sprzętowe kolektora danych:

  • kolektor danych z ekranem dotykowym
  • system operacyjny Windows Mobile lub Windows Embedded Handheld
  • 128MB RAM


Dodatkowe informacje

Program wspiera odczyt kodów kreskowych 1D i 2D z czytników laserowych i typu Imager. Oferuje dwa tryby pracy: jako Administrator i Użytkownik. Jest w pełni konfigurowalny, a dostęp do programu zabezpieczony jest hasłem. Dodatkowe informacje można przegrać na komputer PC za pomocą programu InwentaryzatorPC_Sync.

Możliwe jest dopisywanie stanu inwentaryzacji do wcześniej zapisanego pliku, skasowanie błędnie spisanego towaru lub korekta inwentaryzacji już po wczytaniu danych do głównego programu inwentaryzacyjnego.

Inwentaryzator sprawnie obsługuje duże bazy danych z takimi informacjami, jak np. kod kreskowy, nazwa, cena zakupu, cena sprzedaży, VAT, opis. Program może również służyć jako prosty weryfikator cen.

Obie aplikacje, na kolektor danych i na PC, są zabezpieczone kluczami licencyjnymi i wymagają dostępu do sieci internet w celu przeprowadzenia poprawnej instalacji.

 

Aplikacja na kolektor danych

Instalowana na kolektorze danych właściwa część aplikacji do gromadzenia danych. Podczas inwentaryzacji można zebrać dodatkowe informacje o towarach, np. zdjęcie uszkodzonego produktu. Program umożliwia wykonanie spisu towarów z wykorzystaniem stanu towarów z poprzedniej inwentaryzacji.

Maksymalna wielkość plików inwentaryzacyjnych zależy tylko od ilości dostępnej pamięci w kolektorze lub na karcie SD.

 

Aplikacja na PC

Program instalowany na komputerze PC, służący do synchronizacji danych pomiędzy komputerem PC a kolektorem danych. Proces synchronizacji może odbywać się automatycznie, po uprzednim skonfigurowaniu programu. Aplikacja synchronizuje również dodatkowe pliki, takie jak zdjęcia i filmy, zgromadzone w kolektorze danych i skojarzone z konkretnym towarem spisanym podczas inwentaryzacji.

Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij