Odwiedź nas na Google+
Reklama
Reklama

Kasa fiskalna Novitus Mała


Producent: Novitus

Polecamy również:

1 105.00 zł

netto: 898,37 zł
Producent:
Kasa fiskalna Novitus Mała
Powiększ zdjęcieKASA SZKOLENIOWA! Tylko do celów edukacyjnych!


UWAGA ! Aktualnie brak towaru!

Kasa fiskalna Novitus MAŁA - małe punkty sprzedaży, niewielkie punkty usługowe. Najczęściej Klienci prowadzący takiej wielkości biznes decydowali się na kasę fiskalną Novitus MAŁA, Novitus MAŁA PLUS, Novitus MAŁA PLUS E. Głównymi argumentami zachęcającymi do takiego wyboru są przystępna cena, wysoka jakość, nowoczesne rozwiązania i wzornictwo oraz niewielkie rozmiary.

Sprawdzona ergonomia oraz podzespoły najwyższej jakości sprawią, że początkujący jak i doświadczony użytkownik urządzeń fiskalnych doceni możliwości i niezawodność kasy fiskalnej Novitus Mała.

 


Dzięki zastosowaniu złącza RS232 kasa może współpracować z czytnikiem kodów kreskowych, z komputerem, elektroniczną wagą kalkulacyjną, terminalem płatniczym czy szufladą na pieniądze.

Kasy fiskalne Novitus MAŁA PLUS mają szybki i bardzo prosty sposób wymiany papieru. Intuicyjna klawiatura oraz czytelne wyświetlacze ułatwiają codzienną pracę.

 


Cechy wyróżniające kasę MAŁA:

 • Zgrabna, ergonomiczna obudowa
 • Baza towarów: 500 towarów
 • Dwa kody dla każdego towaru (kod porządkowy oraz kod kreskowy)
 • Identyfikacja 4 kasjerów
 • 8 form płatności
 • Obsługiwane urządzenia: waga, skaner, PC, modem, terminal EFT
 • Obsługa Euro
 • Wyszukiwanie towaru po nazwie i możliwość wyboru towaru z definiowalnych list
 • łatwy sposób wymiany papieru
 • Szybki wydruk (10 linii tekstu na sekundę)

Raporty

 • Dobowy - Drukowanie raportu dobowego
 • Stanu Kasy - Drukowanie raportu stanu kasy
 • Rap. Obrotów
  • Kasjerów - Drukowanie raportu obrotów Kasjerów
  • Towarów - Drukowanie raportu obrotów Towarów
  • Opakowań - Drukowanie raportu obrotów Opakowań
  • Działów tow. - Drukowanie raportu obrotów Działów towarowych
  • Godzinowych - Drukowanie raportu obrotów Godzinowych
 • R. Dobowe Inne
  • Dobowy niezerujący - Drukowanie raportu dobowego niezerującego (poglądowego)
  • Ostatni dobowy - Drukowanie kopii ostatniego raportu dobowego
 • Rap. Okresowe
  • Miesięczny - Drukowanie raportu miesięcznego
  • Okresowy - Drukowanie raportu okresowego
  • Rozliczeniowy - Drukowanie raportu rozliczeniowego
 • Rap. Danych
  • Dane Towarów
   • Towary - Drukuje zestawienie towarów
   • Opakowania - Drukuje zestawienie opakowań
   • Tandemy Drukuje zestawienie tandemów
  • Działów - Drukuje zestawienie działów towarowych
  • Jednostki Miar - Drukuje zestawienie jednostek miar
  • Rabatów - Drukuje zestawienie danych rabatów
 • Użytkownicy
  • Lista Użytkowników - Drukuje zestawienie użytkowników (kasjerów)
  • Role użytkowników Drukuje zestawienie ról użytkowników
 • Ustawienia Wydruk ustawień (w tym opcji konfiguracyjnych)
 • Opisów Stałych Raport Opisów Stałych (drukowanych tekstów)
 • Zestaw Raportów - Drukowanie konfigurowalnego zestawu raportów
DANE TECHNICZNE
NAZWA MAŁA
TYP kasa fiskalna jednostanowiskowa prosta
PRZEZNACZENIE małe i średnie punkty handlowe

PARAMETRY URZĄDZENIA
liczba towarów 500
liczba kodów dowiązanych brak
liczba stawek PTU 7
liczba grup towarowych 16
liczba kasjerów 4
rabaty/narzuty tak, kwotowe, procentowe, na pozycje, na paragon
pojemność bufora ON-LINE brak
opakowania 16
nazwa towaru 18 znaków

MECHANIZM DRUKUJĄCY
rodzaj termiczny, easy loading
typ ALPS MBL 1500
szerokość papieru 28 mm

KLAWIATURA
rodzaj alfanumeryczna
liczba klawiszy 19
klawisze szybkiej sprzedaży brak

WYŚWIETLACZE
klient LCD 2 x 16 znaków, podświetlany
kasjer LCD 2 x 16 znaków, podświetlany

ZŁĄCZA
złącza komunikacyjne 1 x RS232
współpraca z urządzeniami komputer, skaner, waga, terminal EFT, modem
sterowanie szufladą tak, aktywna

ZASILANIE
z sieci zasilacz zewnętrzny 230V / 9V, 700mA
awaryjne akumulator 6V, 3Ah

GABARYTY
szerokość/wysokość/głębokość 194 x 105 x 215 mm
waga 1,5 kg
       ... jest pusty


AKTUALNOŚCI:

Ostatnia chwila na zakup kasy fiskalnej

poniedziałek, 23 lutego 2015 Mamy końcówkę lutego - to ostatnia chwila żeby kupić kasę fiskalną, spełnić wszystkie wymogi dotyczące jej wdrożenia oraz uzyskać zwrot poniesionych na zakup kasy fiskalnej kosztów. Przypominamy, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z 4 listopada 2014 (Dz.U. poz. 1544) wiele firm (fryzjerzy, kosmetyczki, prawnicy, lekarze, mechanicy, itd.) niezależnie od osiągniętego obrotu musi wdrożyć kasę fiskalną...
Więcej…

Metkownica gratis

czwartek, 06 listopada 2014 METKOWNICA GRATIS! Tylko do końca listopada! Promocja!Kup w naszym sklepie internetowym kasę fiskalną lub drukarkę fiskalną lub wagę sklepową a otrzymasz metkownicę GRATIS!
Więcej…

Zakup kasy fiskalnej - informacje

czwartek, 12 lutego 2015 Zakup kasy fiskalnej to nie tylko kwestia wydania określonej kwoty za którą otrzymamy wybrane urządzenie. Należy pamiętać, że kasy fiskalne - ich funkcjonalność, serwisowanie i użytkowanie jest ścśle określone przez przepisy. Jak to wygląda w praktyce? Co należy wiedzieć kupując pierwszą kasę fiskalną?
Więcej…

Serwis kas fiskalnych

czwartek, 25 września 2014 Profesjonalny serwis obsługujący firmę to podstawa jej prawidłowego funkcjonowania. Zdobyte doświadczenie wpływa na krótki czas i solidność naprawy. Certyfikowani serwisanci to gwarancja rzetelnej i kompleksowej obsługi. Jakie są obowiązki serwisu a o czym musi pamiętać właściciel kasy fiskalnej? Jakie są koszty usług serwisowych? Jakie są terminy przeglądów kas fiskalnych?
Więcej…

Czy zabraknie kas fiskalnych w 2015 roku?

środa, 21 stycznia 2015 Początek roku 2013 był istnym trzęsieniem ziemi na rynku kas fiskalnych. Luty oznaczał suszę w ich dostępności. Orzeźwiający deszcz dostaw pożądanych urządzeń rozpoczął się dopiero na początku marca. Czy końcówka 2014 i początek 2015 roku to także kataklizm czy może już jesteśmy (producenci, dystrybutorzy, przedsiębiorcy) mądrzejsi o tamte doświadczenia i wyciągneliśmy właściwie wnioski? Obserwacje, wnioski,...
Więcej…

Kasa fiskalna dla lekarzy

poniedziałek, 15 września 2014 Do końca 2014 roku lekarze (a dokładnie podmioty świadczące usługi opieki medycznej) są zobowiązani do ewidencjonowania sprzedaży za pomocą kasy fiskalnej po przekroczeniu limitu obrotu, który zależny jest od momentu rozpoczęcia sprzedaży detalicznej. Od 1 stycznia 2015 ta grupa przedsiębiorstw zostanie objęta obowiązkiem stosowania kasy fiskalnej od 1 sprzedaży detalicznej.Nie czekaj do ostatniej chwili -...
Więcej…

Porównanie wielkości kas fiskalnych

środa, 07 stycznia 2015 Porównanie wielkości kas fiskalnychPojedyńcze zdjęcia produktów nie oddają ich rzeczywistej wielkości. Ze względu na dużą ilość zapytań w stylu: "Która kasa fiskalna fiskalna jest najmniejsza?", albo "Jakiej wielkości jest kasa fiskalna?" postanowiliśmy pokazać wielkości kas fiskalnych na wspólnym zdjęciu w odniesieniu to przedmiotu codziennego użytku jakim jest długopis. Punktem odniesienia jest także...
Więcej…

Kasa fiskalna dla mechanika

piątek, 05 września 2014 Zmiany jakie szykują się od nowego roku dotyczą także mechaników samochodowych. Jeśli świadczysz usługi naprawy, wymiany opon, przeglądów technicznych samochodów, motocykli lub motorowerów a dotychczas nie przekroczyłeś obowiązującego limitu obrotu od 1 marca 2015 musisz posiadać kasę fiskalną. Jeśli jeszcze nie masz działalności gospodarczej, a zamierzasz ją rozpocząć po nowym roku, pamiętaj, kasa fiskalna...
Więcej…

Zmiana godzin pracy

wtorek, 16 grudnia 2014 Ze względu na okres świąteczny zmieniamy godziny pracy. Za wszelkie utrudnienia związane ze zmianą godzin przepraszamy. 19. XII. (piątek) czynne od 8 do 1724. XII. (wigilia) czynne od 8 do 1431. XII. (sylwester) czynne od 8 do 14

Zaliczki nabijane na kasę fiskalną - 2015r.

środa, 03 września 2014 Od 1 stycznia 2015 roku zmianie ulegną zasady rozliczania zaliczek rejestrowanych za pomocą kas fiskalnych. Łatwiejsze ma być rozliczanie tych zaliczek, które zostały podbrane na przełomie miesiąca.
Więcej…

Kasa fiskalna dla biura rachunkowego

wtorek, 25 listopada 2014 Specjalna oferta dla biur rachunkowych! W związku ze zmianą przepisów, które wchodzą w życie od 1 stycznia 2015 roku przygotowaliśmy specjalną ofertę dla biur rachunkowych. Porównaj kasy objęte tą promocją, wybierz jedną z nich i skorzystaj z niepowtarzalnej okazji.
Więcej…

Kasa fiskalna dla prawnika, radcy prawnego

poniedziałek, 01 września 2014 Jeśli jesteś prawnikiem, radcą prawnym, oferujesz usługi prawnicze - zmieniły się przepisy. Od 1 stycznia 2015 wydłużona zostanie lista usług, których sprzedaż zobowiązuje do prowadzenia jej rejestracji za pomocą kas fiskalnych. Jeśli prowadzisz kancelarię prawniczą, oferujesz usługi prawnicze lub dordztwa prawnego to przepisy obowiązują właśnie Ciebie. W przypadku, w którym twoja działalność została...
Więcej…

Producenci i dystrybutorzy

Posiadamy w sprzedaży: kasy fiskalne, drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, wagi sklepowe, metkownice, oprogramowanie handlowe, szuflady, krajalnice, drukarki etykiet, itp.

Wszyscy producenci z którymi współpracujemy mają ugruntowana już pozycję na polskim rynku. Producenci kas fiskalnych posiadają rozwinięta sieć dystrybucyjna i serwisową, której jesteśmy liczącą się częścią. Dbając o własną markę bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez czołowe firmy zajmujące się branżą fiskalną (POSNET, FAREX, NOVITUS) i sami prowadzimy szkolenia z dziedziny kas fiskalnych.

Nasi serwisanci to wysoko wyspecjalizowani fachowcy potrafiący szybko zdiagnozować problem i znaleźć rozwiązanie.

Kliknij w logo, aby zobaczyć produkty danego producenta dostępne w naszym sklepie.Przedstawione loga reprezentują producentów Polskich (np. POSNET, FAREX, NOVITUS) jak i producentów z całego świata. Producenci kas fiskalnych dbają o to, aby sieć serwisów oraz sieć dystrybucyjna działała sprawnie i precyzyjnie. DOTKOM jak najbardziej wpisuje się w ten nurt, co mogą zaświadczyć Ci z Państwa, z którymi mamy zaszczyt współpracować.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zlecenia jakie zostają powierzone w nasze ręce, były wykonane z jak najwyższą dbałością o główny cel jakim jest rozwój Państwa firmy.

Cieszymy się, że z roku na rok liczba firm, z którymi mamy zaszczyt współpracować, rośnie. Świadczy to o zaufaniu i umacnia nas w przekonaniu, że to co robimy, robimy dobrze.

HomeO nasMapa stronyKontakt-Projekt BETA:FORUM
 
 
 
 
 
Copyright © 2014 Dotkom Sp. z o.o., Tychy, ul. Powstańców 16, wszelkie prawa zastrzeżone.
 
Wróć do góry
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij