Odwiedź nas na Google+
Reklama
Reklama

Czytnik kodów kreskowych Symbol LS2208


Producent: Motorola
229.00 zł

netto: 186,18 zł


Czytnik kodów kreskowych Symbol LS2208
Powiększ zdjęcie

:Wyższa wydajność, niższy całkowity koszt utrzymania.
Skaner ręczny LS2208 firmy Symbol Technologies zapewnia wysoką wydajność skanowania za rozsądną ceną. Zarówno w detalicznym punkcie sprzedaży, jak i na zapleczu, przy łóżku pacjenta, w bibliotece szkolnej, urządzenie LS2208 umożliwia szybkie, niezawodne skanowanie, a jego wytrzymała, lekka konstrukcja jeszcze bardziej podnosi wydajność i skuteczność, jednocześnie obniżając całkowity koszt utrzymania (TCO).

Wysoka wydajność i szybkość skanowania
.
Dzięki dynamicznym możliwościom skanowania i dużemu zakresowi odczytu, urządzenie LS2208 szybko i dokładnie pobiera dane, co pomaga zwiększyć tempo i wydajność pracy. Całość można szybko uruchomić, ponieważ dzięki uproszczonej procedurze instalacji i intuicyjnej, wygodnej konstrukcji przygotowanie skanera LS2208 do pracy jest bardzo łatwe i nie wymaga praktycznie żadnego szkolenia. Ergonomiczna, wyważona konstrukcja redukuje zmęczenie użytkownika i zapewnia maksymalną wygodę

Sprawdzona jakość, której możesz zaufać.
Wybór skanera LS2208 to pewność związana z zakupem produktu firmy Symbol ? światowego lidera w dziedzinie ręcznego skanowania kodów kreskowych, którego miliony produktów są używane każdego dnia przez największe sieci sklepów na świecie.

Dane fizyczne
Wymiary: 6 cali (wys.) x 2,5 cala (szer.) x 3,34 cala (gł.)
15,2 cm (wys.) x 6,3 cm (szer.) x 8,4 cm (gł.)
Waga: 5,15 uncji/146 g
Napięcie i natężenie: 5 V +/- 10% przy typowych 130 mA, maks. 175 mA
źródła zasilania: Zasilanie od hosta lub zasilanie zewnętrzne
Charakterystyka działania
Typ skanera: Dwukierunkowy
źródło światła: Dioda z widocznym laserem 650 nm
Częstotliwość elementu 50 Hz
skanującego:
50Hz
Prędkość skanowania: Standardowo 100 odczytów na sekundę
Znamionowa odległość robocza: Od 0 do 17 cali/43 cm w przypadku 100% symboli U.P.C./EAN
Kontrast wydruków: minimalna różnica odbicia 20%
Obrót (przechylenie) 1 +/- 30 stopni
Nachylenie: 2 +/- 65 stopni
Ustawienie ukośne 3 +/- 60 stopni
Możliwość dekodowania: UPC/EAN, UPC/EAN z uzupełnieniami, UCC/EAN 128, Code 39, Code 39 Full ASCII, Code 39 TriOptic,
Code 128, Code 128 Full ASCII, Codabar,
Interleaved 2 z 5, Discrete 2 z 5, Code 93, MSI,
Code 11, IATA, różne odmiany RSS, Chinese 2 z 5
Dostępne interfejsy: RS232, USB, KLAWIATUROWY PS2
Warunki użytkowania
Temperatura robocza: Od 32 do 122°F/od 0 do 50°C
Temperatura przechowywania: Od -40 do 158°F/od 40 do 70°C
Wilgotność: Wilgotność względna od 5% do 95%, bez kondensacji
Odporność na światło sztuczne: Odporne na bezpośrednie działanie światła w warunkach biurowych i fabrycznych oraz
bezpośrednie działanie promieni słonecznych
Specyfikacja elektrostatyczna: Wyładowania w powietrzu do 15 kV i do 8 kV w przypadku wyładować bezpośrednich
       ... jest pusty


AKTUALNOŚCI:

Ostatnia chwila na zakup kasy fiskalnej

poniedziałek, 23 lutego 2015 Mamy końcówkę lutego - to ostatnia chwila żeby kupić kasę fiskalną, spełnić wszystkie wymogi dotyczące jej wdrożenia oraz uzyskać zwrot poniesionych na zakup kasy fiskalnej kosztów. Przypominamy, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z 4 listopada 2014 (Dz.U. poz. 1544) wiele firm (fryzjerzy, kosmetyczki, prawnicy, lekarze, mechanicy, itd.) niezależnie od osiągniętego obrotu musi wdrożyć kasę fiskalną...
Więcej…

Metkownica gratis

czwartek, 06 listopada 2014 METKOWNICA GRATIS! Tylko do końca listopada! Promocja!Kup w naszym sklepie internetowym kasę fiskalną lub drukarkę fiskalną lub wagę sklepową a otrzymasz metkownicę GRATIS!
Więcej…

Zakup kasy fiskalnej - informacje

czwartek, 12 lutego 2015 Zakup kasy fiskalnej to nie tylko kwestia wydania określonej kwoty za którą otrzymamy wybrane urządzenie. Należy pamiętać, że kasy fiskalne - ich funkcjonalność, serwisowanie i użytkowanie jest ścśle określone przez przepisy. Jak to wygląda w praktyce? Co należy wiedzieć kupując pierwszą kasę fiskalną?
Więcej…

Serwis kas fiskalnych

czwartek, 25 września 2014 Profesjonalny serwis obsługujący firmę to podstawa jej prawidłowego funkcjonowania. Zdobyte doświadczenie wpływa na krótki czas i solidność naprawy. Certyfikowani serwisanci to gwarancja rzetelnej i kompleksowej obsługi. Jakie są obowiązki serwisu a o czym musi pamiętać właściciel kasy fiskalnej? Jakie są koszty usług serwisowych? Jakie są terminy przeglądów kas fiskalnych?
Więcej…

Czy zabraknie kas fiskalnych w 2015 roku?

środa, 21 stycznia 2015 Początek roku 2013 był istnym trzęsieniem ziemi na rynku kas fiskalnych. Luty oznaczał suszę w ich dostępności. Orzeźwiający deszcz dostaw pożądanych urządzeń rozpoczął się dopiero na początku marca. Czy końcówka 2014 i początek 2015 roku to także kataklizm czy może już jesteśmy (producenci, dystrybutorzy, przedsiębiorcy) mądrzejsi o tamte doświadczenia i wyciągneliśmy właściwie wnioski? Obserwacje, wnioski,...
Więcej…

Kasa fiskalna dla lekarzy

poniedziałek, 15 września 2014 Do końca 2014 roku lekarze (a dokładnie podmioty świadczące usługi opieki medycznej) są zobowiązani do ewidencjonowania sprzedaży za pomocą kasy fiskalnej po przekroczeniu limitu obrotu, który zależny jest od momentu rozpoczęcia sprzedaży detalicznej. Od 1 stycznia 2015 ta grupa przedsiębiorstw zostanie objęta obowiązkiem stosowania kasy fiskalnej od 1 sprzedaży detalicznej.Nie czekaj do ostatniej chwili -...
Więcej…

Porównanie wielkości kas fiskalnych

środa, 07 stycznia 2015 Porównanie wielkości kas fiskalnychPojedyńcze zdjęcia produktów nie oddają ich rzeczywistej wielkości. Ze względu na dużą ilość zapytań w stylu: "Która kasa fiskalna fiskalna jest najmniejsza?", albo "Jakiej wielkości jest kasa fiskalna?" postanowiliśmy pokazać wielkości kas fiskalnych na wspólnym zdjęciu w odniesieniu to przedmiotu codziennego użytku jakim jest długopis. Punktem odniesienia jest także...
Więcej…

Kasa fiskalna dla mechanika

piątek, 05 września 2014 Zmiany jakie szykują się od nowego roku dotyczą także mechaników samochodowych. Jeśli świadczysz usługi naprawy, wymiany opon, przeglądów technicznych samochodów, motocykli lub motorowerów a dotychczas nie przekroczyłeś obowiązującego limitu obrotu od 1 marca 2015 musisz posiadać kasę fiskalną. Jeśli jeszcze nie masz działalności gospodarczej, a zamierzasz ją rozpocząć po nowym roku, pamiętaj, kasa fiskalna...
Więcej…

Zmiana godzin pracy

wtorek, 16 grudnia 2014 Ze względu na okres świąteczny zmieniamy godziny pracy. Za wszelkie utrudnienia związane ze zmianą godzin przepraszamy. 19. XII. (piątek) czynne od 8 do 1724. XII. (wigilia) czynne od 8 do 1431. XII. (sylwester) czynne od 8 do 14

Zaliczki nabijane na kasę fiskalną - 2015r.

środa, 03 września 2014 Od 1 stycznia 2015 roku zmianie ulegną zasady rozliczania zaliczek rejestrowanych za pomocą kas fiskalnych. Łatwiejsze ma być rozliczanie tych zaliczek, które zostały podbrane na przełomie miesiąca.
Więcej…

Kasa fiskalna dla biura rachunkowego

wtorek, 25 listopada 2014 Specjalna oferta dla biur rachunkowych! W związku ze zmianą przepisów, które wchodzą w życie od 1 stycznia 2015 roku przygotowaliśmy specjalną ofertę dla biur rachunkowych. Porównaj kasy objęte tą promocją, wybierz jedną z nich i skorzystaj z niepowtarzalnej okazji.
Więcej…

Kasa fiskalna dla prawnika, radcy prawnego

poniedziałek, 01 września 2014 Jeśli jesteś prawnikiem, radcą prawnym, oferujesz usługi prawnicze - zmieniły się przepisy. Od 1 stycznia 2015 wydłużona zostanie lista usług, których sprzedaż zobowiązuje do prowadzenia jej rejestracji za pomocą kas fiskalnych. Jeśli prowadzisz kancelarię prawniczą, oferujesz usługi prawnicze lub dordztwa prawnego to przepisy obowiązują właśnie Ciebie. W przypadku, w którym twoja działalność została...
Więcej…

Producenci i dystrybutorzy

Posiadamy w sprzedaży: kasy fiskalne, drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, wagi sklepowe, metkownice, oprogramowanie handlowe, szuflady, krajalnice, drukarki etykiet, itp.

Wszyscy producenci z którymi współpracujemy mają ugruntowana już pozycję na polskim rynku. Producenci kas fiskalnych posiadają rozwinięta sieć dystrybucyjna i serwisową, której jesteśmy liczącą się częścią. Dbając o własną markę bierzemy udział w szkoleniach organizowanych przez czołowe firmy zajmujące się branżą fiskalną (POSNET, FAREX, NOVITUS) i sami prowadzimy szkolenia z dziedziny kas fiskalnych.

Nasi serwisanci to wysoko wyspecjalizowani fachowcy potrafiący szybko zdiagnozować problem i znaleźć rozwiązanie.

Kliknij w logo, aby zobaczyć produkty danego producenta dostępne w naszym sklepie.Przedstawione loga reprezentują producentów Polskich (np. POSNET, FAREX, NOVITUS) jak i producentów z całego świata. Producenci kas fiskalnych dbają o to, aby sieć serwisów oraz sieć dystrybucyjna działała sprawnie i precyzyjnie. DOTKOM jak najbardziej wpisuje się w ten nurt, co mogą zaświadczyć Ci z Państwa, z którymi mamy zaszczyt współpracować.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie zlecenia jakie zostają powierzone w nasze ręce, były wykonane z jak najwyższą dbałością o główny cel jakim jest rozwój Państwa firmy.

Cieszymy się, że z roku na rok liczba firm, z którymi mamy zaszczyt współpracować, rośnie. Świadczy to o zaufaniu i umacnia nas w przekonaniu, że to co robimy, robimy dobrze.

HomeO nasMapa stronyKontakt-Projekt BETA:FORUM
 
 
 
 
 
Copyright © 2014 Dotkom Sp. z o.o., Tychy, ul. Powstańców 16, wszelkie prawa zastrzeżone.
 
Wróć do góry
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij